Férfi röplabda Extraliga: ötszettes csatában vette el a MÁV Előre veretlenségét a címvédő

MTI/T. Z.MTI/T. Z.
2024.02.11. 20:51
A kaposváriak hatalmas csata után ünnepelhettek (Fotó: kaposvarvolley.hu)
Nagy küzdelemben a Kaposvár 3:2-re legyőzte a MÁV Előrét a Férfi röplabda Extraliga alapszakaszának vasárnapi játéknapján.

A székesfehérvári mérkőzés kissé hektikusan alakult, az első és a harmadik szettben a vendég somogyiak, míg a másodikban és a negyedikben a házigazdák nyertek viszonylag magabiztosan. A döntő játszmában aztán a jó kaposvári kezdés után a MÁV Előre felzárkózott és a szett közepétől fej fej mellett haladtak a felek, majd 17:17 után a kaposváriak tudtak két pontot szerezni egymás után, ami győzelmet ért számukra.

Ezzel a Kaposvár és a MÁV Előre is egy-egy vereséggel áll, s a tabellát továbbra is az egy meccsel többet játszott kaposváriak vezetik.