NB II, Keleti csoport: újra nyert a listavezető Szolnok

2008.03.16. 00:06
A Keleti csoportot vezető Szolnok csapata hazai pályán 2-1-re győzte le a Ceglédet, míg a váciak legázolták az eddig jól szereplő Baktalórántházát.

18. FORDULÓ
SZOLNOKI MÁV-MONDI–CEGLÉDI VSE 2–1 (0–0)
A mérkőzés osztályzata: 2
Tiszaligeti Stadion, 500 néző. Vezette: Hegedűs (8) (Albert, Medovarszki)
SZOLNOK: Rézsó 0 – Kiss Z. 6, Antal 6, Balogh P. 6, Gohér 5 – Szalai B. 6, Pintér L. 5 (Domokos 6, a szünetben), Ulvicki 5, Freud 5 (Nagy P. –, 79.) – Farkas K. 7, Remili 5 (Bogdán –, 70.)
Vezetőedző: Vígh Tibor
CEGLÉD: Kiri 0 – Kenderes 5, Buzás 5, Ramos 6, Juhász 5 – Buczkó 5 (Sápi –, 74.), Barna 6, Kecskeméti 5 (Lázár –, 65.), Nagy A. 4 (Magyar 5, 55.) – Medgyesi 5, Kozarek 5
Vezetőedző: Simon Antal.
Gólszerzők: Farkas K. (1–0) az 51., Domokos (2–0) a 79., Medgyesi (2–1) a 92. percben
Vígh Tibor: – Mezőnyfölényünket nehezen tudtuk gólra váltani, így szinte végig nyílt volt az összecsapás.
Simon Antal: – Az első félidőben lett volna lehetőségünk a gólszerzésre, ám elhibáztuk. A második gól után azonban elszálltak pontszerzési esélyeink.
Tudósított: GELEI JÓZSEF

OROSHÁZA–JÁSZBERÉNY 0–0
Orosháza, 500 néző. Vezette: Arany T. (8) (Butkai Zs., Varga F.)
OROSHÁZA: Juric 0 – Szabó N. 5, Kerekes I. 4, Futaki 5, Luksa 6 – Lengyel L. 4, Pardi 5 (Elekes –, 61.), Kerepeczki 4, Buza 4 (Kocsis D. –, 82.), Petneházi 4 (Lovas –, 61.), Ábel 4
Vezetőedző: Belvon Attila
JÁSZBERÉNY: Roza 6 – Fekete G. 5, Hevesi-Tóth T. 5, Póti K. 6, Hidvégi 4 (Gulyás, 5 a szünetben) – Lukácsi 5, Bárkányi 4, Fele S. 5, Mohácsi 4 (Hamar 5, a szünetben) – Rebryk 4 (Benedek –, 80.), Németh Gy. 4
Vezetőedző: Sándor István
Belvon Attila: – Küzdöttünk, szenvedtünk, de a jó játékkal adósak maradtunk.
Sándor István: – Amit mi produkálunk, az minden, csak nem futball.
Tudósított: BETKÓ TAMÁS

VÁC-ÚJBUDA LTC–BAKTALÓRÁNTHÁZA 4–0 (1–0)
A mérkőzés osztályzata: 3
Vác, 300 néző. Vezette: Sazbó Zs. (8) (Erdős J., Kispál R.)
VÁC: Sztankó 6 – Gáspár 5 (Kocsis G. 5, a szünetben), Farkas P. 6, Kovács P. 6, Horváth T. 5 – Margitics 5 (Vidra –, 75.), Kövesdi 5, Wilfred 6 (Suth –, 75.), Demény 6 – Rusvay 8, Szabó V. 7
Vezetőedző: Verebes József
BAKTALÓRÁNTHÁZA: Sándor 5 – Márkus 4 (Pálvölgyi 5, 51.), Bodnár 5, Koskovits 5 (Laskai 5, a szünetben), Illés Gy. 4 (Illés L. –, 69.) – Kozma A. 4, Rákóczi 5, Kozma J. 6, Saliga Z. 5 – Saliga I. 4, Szabó R. 5
Vezetőedző: Kovács János
Gólszerző: Szabó V. (1–0) a 26., Rusvay (11-esből, 2--0) a 48., Rusvay (3–0) a 49., Rusvay (11-esből, 4–0) a 66. percben
Verebes József: – Most okos taktikával sokkal jobban játszott a csapat mint az előző mérkőzéseken, és ez az eredményben is megmutatkozott.
Kovács János: – Kihagyott helyzeteknek köszönhetően saját magunkat okolhatjuk az eredményért.
Tudósított: FEKETE GYÖRGY

KAZINBARCIKAI SC–BKV ELŐRE 2–1 (1–0)
Kazincbarcika, 400 néző. Vezette: Bendik (8) (L. Tóth L., Kulcsár)
KAZINCBARCIKA: Tajti N. 0 – Hanász 6, Bányai 6, Nagy T. 6, Sebők T. 5 – Engi 5, Odrobéna 5, Kovács P. 5, Elek Á. 6 – Stevica 6 (Dávid –, 89.), Binder 5 (Máthé –, 82.)
Vezetőedző: Kócsi József
BKV: Szűcs L. 6 – Molnár A. 6, Páles 6, Benke 6, Murinai 5 – Béress 5, Mohácsik 4 (Bubori –, 65.), Pál Sz. 4 (Petruska 5, a szünetben), Szabados 5 – Hammer 4 (Szőke 5, 54.), Török S. 6
Vezetőedző: Rácz László
Gólszerző: Nagy T. (1–0) a 16., Stevica (2–0) az 53., Bubori (2–1) a 87. percben
Kócsi József: – A számszerű eredmény nem tükrözi hűen a látottakat, ugyanis végig kézben tartottuk az irányítást, helyzetek sorát dolgoztuk ki, ezek kihasználásán azonban mindenképpen javítanunk kell.
Rácz László: – Gyengén játszottunk, de a hajrában szabályos góltól fosztott meg bennünket a játékvezető.
Tudósított: DOROS LÁSZLÓ