Kosárlabda: elhunyt az egyik leghíresebb olasz játékvezető

A sípmesternek kulcsszerepe volt a 3x3-as szakág olimpiai részvételének előkészítésében.

„Még az ajtóban is olimpiai bajnokok állnak” – a MAFC története

A MAFC-ot okkal azonosítják a férfi kosárlabdával, ám sokkal többet mutatunk a palánkok világánál.

Férfi kosárlabda NB I: 15 pontos SZTE-győzelem

Az SZTE-Szedeák a 20 pontos Juhos Levente és a 18 pontig jutó Nenad Sulovics vezérletével 15 pontos győzelmet aratott a Jászberény ellen a férfi kosárlabda NB I egyetlen csütörtöki mérkőzésén.

Férfi kosár: Miben kell fejlődnünk? Mindenben! – Vojvoda

„Csapatként működünk, nincs kiugróan eredményes pontdobónk.”

Női kosár Eb: „Hatalmas löketet adott a csapatnak a litvánok elleni győzelem”

Az albánok ellen már felszabadultan, önbizalommal telve, de tisztelve az ellenfelet játszott a válogatott.

Férfi kosár Euroliga: hiába Hanga 14 pontja, ismét kikapott a Barca

A Barcelona két győzelem mellett ötödször veszített a sorozatban.

Férfi kosár Ek: Belgiumban közte 22 – az Alba nyert, az Egis nem

A fehérváriaknak az utolsó negyed átalvása is belefért, a Körmend már a meccs előtt továbbjutott.

Női kosár Eb: 137-ig jutott, 89 ponttal nyert a magyar csapat

Albánia Oroszország után a mieink dolgát sem tudta megnehezíteni. Újabb szoros litván vereség.

Férfi kosár Ek: szűk utcák után kemény körmendi edzés Brüsszelben

A magyaroknak a továbbjutás ügyében nincs tennivalójuk, a csoportelsőség érdekében annál több.

Férfi kosár Ek: sikerével továbbment a Szolnok, de kiejtette a Falcót

A két magyar csapat rangadóját a hazaiak nyerték, így eldőltek a lényeges kérdések.

Férfi kosár Ek: a körmendiek nyugodt napja Brüsszelben

A Körmend ugyan már biztosan továbbjutott a FIBA Európa-kupából, de...

Kosár: Megmutattuk, hogy bárkit le tudunk győzni – Hanga

A Barcelona kiscsatára elégedetten nyilatkozott az éllovas Real Madrid elleni siker után.

Férfi kosár NB I: nagy hajrával verte meg a ZTE a Kaposvárt

Értékes sikerével a Zalaegerszeg feljött a hetedik helyre a tabellán.

Férfi kosár: Hangáék legyőzték az éllovas Real Madridot

A Barcelona 84–80-ra megverte idegenben a korábban még hibátlan mérlegű királyiakat a bajnokságban.

Férfi kosár NB I: majdnem 100 pontot szórt az utolsó nyeretlen

A Körmend sorozatban negyedszer, a Falco egymás után harmadszor győzött.

Női kosár Eb: remek sikerrel kezdték a mieink a selejtezőt!

Rendkívül kiélezett hajrát követően született meg a fontos magyar siker Litvániában.

Női kosár Eb-selejtező: Litvániában kezd a válogatott

Helyszíni riport a harcra kész csapatról, amely máris megteheti az első lépést az Eb felé.

NŐI KOSÁRLABDA EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ

A mieink Oroszországgal, Litvániával és Albániával küzdenek meg a kvalifikációért.

Férfi kosár NB I: óriásit játszott a Fehérvár a második félidőben

A szünetben még hárompontos hátrányban volt, végül 94–68-ra nyert az Alba.

Férfi kosár-vb: első a címer, második a rend – jön a selejtező

Ivkovics Sztojan: A Koszovó elleni meccs fontos lesz, mert nekünk Koszovót meg kell előznünk.

Férfi kosár Euroliga: hiába a nagy hajrá – Hangáékat legyőzte a sereghajtó

A magyar kiscsatár 28:24 perc alatt hét pontot, illetve négy-négy lepattanót és gólpasszt jegyzett.

Női kosárlabda Eb: Székely Norbert keretet szűkített

A kapitány döntése értelmében Mansaré Manty, Lelik Réka, illetve Gereben Lívia nem tart a társakkal.

Férfi kosár Ek: körmendi dráma; Alba, Szolnok – sima

Ferencz Csaba a dudaszó pillanatában dobott triplával harcolta ki a hosszabbtást.

Kosár: Kelet–Nyugat gála december 2-án a Tüskecsarnokban

A Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetségének honlapján már elindult a szavazás.

Férfi kosár: Ivkovics bő kerete – Hanga Ádám kimaradt

A Barcelona kiválósága klubkötelezettségei miatt marad távol a válogatottól.

Férfi kosár Ek: most is a végén úszott el a Falco-siker

A kiegyenlített első félidőt követően ellépett ellenfelétől, de kikapott a magyar csapat.

Kosárlabda: Ez az öt mérkőzés mindenkit megijesztett – Hanga

A hullámvölgyből kilábaló Barcelona Lassa játékosa jól teszi a dolgát, de sohasem pihenhet meg.

Női kosár: „Bízom benne, hogy képesek leszünk egymásért meghalni a pályán”

A szövetségi kapitány jól és agresszíven játszó, motivált női kosárlabda-válogatottat akar látni a pályán.

Női kosár: a kapitány szerint bravúrok kellenek az Eb-hez

Székely Norbert bízik benne, hogy a lányok lelkileg kellően erősek lesznek.

Férfi kosár: James Kinney újra a ZTE játékosa lett

Az irányító visszatér • A Falco kérésére egy nappal előbb lesz a szombathelyiek elleni bajnoki.

Női kosár: Iványi Dalma szerint önbizalommal teli a válogatott

Kulcsfontosságú mérkőzéssel kezdik a mieink az Eb-selejtezőt a héten.

Kosárlabda: Hanga Ádám vezérletével győzött a Barcelona

A katalánok legeredményesebbje a magyar válogatott csapatkapitánya volt, 25 perc alatt 15 pontot dobott.

Női kosár NB I: a Sopron 37 pontot engedett a PEAC-Pécsnek

A női kosárlabda NB I vasárnapi játéknapján a Sopron hazai parketten 89–37-re győzött a PEAC-Pécs ellen. A Győr öt ponttal verte meg a BEAC-ot, míg a Szekszárd hat ponttal volt jobb a Ceglédnél.

Női kosár NB I: újra fővárosi csapatot győzött le a PINKK

Szoros meccsen könyvelték el harmadik győzelmüket a baranyaiak.

Férfi kosár NB I: ébredezik a címvédő; újra nyert a Szolnok

Debreceni bravúr Kaposváron • Körmendi siker a presztízsmeccsen • Kiütéses MAFC-diadal.

Férfi kosár NB I: a Szeged nagyon megverte az Atomot

Már az első negyed azt sugallta, hogy itt bizony nagyon nagy lesz a különbség.

Férfi kosár: valami megváltozott – Hangáék sziporkázva győztek

A Barcelona 22 pontos különbséggel nyert az Olympiakosz ellen.

Női kosár NB I: súlyos DVTK-vereség Zalaegerszegen

Már az első negyedben tekintélyes előnyt építettek a zalaiak.

Női kosárlabda Ek: nem bírta a második félidőt a Cegléd

A magyar csapat a félidőben még négy ponttal vezetett, végül kikapott.

Kosárlabda: Székely hisz a női válogatott továbbjutásában

Vandersloot Courtney helyett Goree Cyesha lesz a megengedett egy honosított játékos.