Női röplabda Közép-európai Liga: ismét kikapott a Gödöllő

MTI MTIMTI MTI
2012.12.08. 19:38
Kilencedik mérkőzésén hetedik vereségét szenvedte el a Gödöllő a női röplabda Közép-európai Ligában: szombaton az osztrák Schwechat bizonyult jobbnak nála.
NŐI RÖPLABDA KÖZÉP-EURÓPAI LIGA
TEVA-Gödöllői RC–SVS Post Schwechat (osztrák) 0:3 (–14, –16, –17)
Gödöllő, 200 néző. V: Dovicsovics, Fatrdla (szlovákok)
Gödöllő: Kriegel É. 1, Molnár-Németh Zs. 7, Hackl 1, Csengeri 10, Szakmáry 6, Széles 5. Cs: Lékó (liberó), Lutter, KRIEGEL ZS. 4, Hegedűs , Merkószki 2. Edző: Ludvig Zsolt
Schwechat: Maletics 5, MILOSAVLJEVICS 6, RADOSOVA 14, INICS 15, Szimics 11, Sándor 6. Cs: Markovics, Rimser. Edző: Zuzana Tlstovicsova
1. játszma: 0:4, 2:9, 6:9, 9:17, 12:22. 2. játszma: 0:3, 3:8, 6:10, 8:16, 16:21. 3. játszma: 5:3, 8:8, 9:16, 13:17, 16:18
Ludvig Zsolt: – A mezőny élcsapatától kikapni nem szégyen, de mégsem lehetünk maradéktalanul elégedettek, mert ellenfelünk sok esetben a hibáinkból élt. Jövő pénteken, a Kamnik ellen több lelkesedést, pontosságot várok, és akkor győzhetünk.
Zuzana Tlstovicsova: – Fontos győzelmet arattunk, mert egy új felállással próbálkoztunk idegen környezetben. Jól működött a sáncmunkánk, hatékonyak voltak a szerváink, így felőröltük a lelkesen védekező hazaiak erejét.