Férfi röplabda: 100 perces csatában kapott ki a Kaposvár

MTI/NSO MTI/NSOMTI/NSO MTI/NSO
2012.12.21. 20:00
Jól kezdett, mégis kikapott az idei esztendő utolsó Közép-európai Liga mérkőzésén a kaposvári férfi röplabdacsapat: a magyar együttes a mezőny második feléhez tartozó Calcit Kamnik otthonában kereken 100 perces csata végén maradt alul.

A szlovén gárdát az alapszakasz első körében hazai pályán még sikerült megvernie a Kaposvárnak, amelynek idegenben már nem jött össze a bravúr.

FÉRFI RÖPLABDA
Közép-európai Liga, 11. forduló:
Calcit Kamnik (szlovén)–Fino Kaposvár SE 3:1 (–22, 19, 19, 20)
Kamnik, 300 néző. Vezette: Hranic, Zidanic (horvátok)
Kamnik: Brus 6, Brulec 9, POKERSNIK 17, Novljan 5, SUSEC 12, PLANINC 15. Csere: Hribar (libero), Hrast, Stern. Edző: Marko Brumen.
Kaposvár: ifj. Laszczik 3, GEIGER 14, Kovács Z. 12, Lesznyik 1, GERGYE 18, Juhász P. 8. Csere: Dömötör és Deák (libero), Dávid Cs. 10, Magyar B. 1. Edző: Demeter György
Az eredmény alakulása. 1. játszma: 3:8, 11:16, 16:21, 22:24. 2. játszma: 7:8, 16:13, 21:1 7, 24:19. 3. játszma: 7:8, 16:14, 21:17, 24:19. 4. játszma: 8:6, 16:10, 21:16, 24:20
Demeter György: – Az első játszmában, majd a második és a harmadik szett nagy részében fegyelmezetten játszottunk, utána taktikailag fölénk nőtt a hazai csapat. A negyedik játékrészben nagy hátrányt kellett volna ledolgoznunk; ez nem sikerült, így nem tudtunk pontot szerezni. Sajnáljuk a vereséget, de ez pozitív kategóriába tartozó vereség volt!