Német Kupa: Isco keresése után visszaoltott az Union Berlin
Rendezés:
Stif122023. 02. 02. 00:34
navigator
2023-02-01 21:00:27
Mivel a kommentelő azt boncolgatta, hogy amelyik klub 2000 előtt nem ért el kb. semmit, az nem tekinthető történelmi klubnak akkor sem, ha a következő évtizedekben letarolja a mezőnyt, vagy jelenleg is meghatározó tényező, ezért ahogy később is írták, erre a ferdítésre próbáltam reflektálni. /Cksksp - köszönöm!/
Cksksp2023. 02. 01. 22:17
navigator
A 2000 előtti chelsea eredményekre gondolt, amiket írtál azok nagy része 2000 után lett.
navigator2023. 02. 01. 22:00
Sift12
Ennek a Chelsea eredménylistának azért fussál neki mégegyszer.
Hatszoros angol bajnok, nyolcszoros FA-kupa, négyszeres Angol Ligakupa- győztes,kétszeres Kupagyőztesek Európa-kupája és Európa-liga-győztes, illetve az első és eddig egyetlen londoni klub, amely megnyerte a Bajnokok Ligáját.
Stif122023. 02. 01. 21:33
ohtefijune
2023-02-01 18:24:23
Bayern drukkerként mondom, hogy amit írsz az erősen szubjektív vélemény. A Chelsea nemzetközi szinten nyamvadt két KEK és otthon egy 55-ös bajnoki cím mellett kis túlzással semmi érdemlegeset nem nyert, akkor nem egy történelmi klub? Vagy már az Eintracht Braunschweig is egy történelmi klub, mert egyszer behúzta a Bundesligát? 2100-ban már egy PSG-re vagy Lipcsére is azt fogják mondani hogy történelmi nagy klub, ha lesz néhány jó évtizedük. Egyáltalán honnan jött a dátum, hogy pont 2000 (múlt század/évezred gondolom, de na kicsit megmosolyogtató)?
KK242023. 02. 01. 17:57
Manapság nem szurkolókról kell beszélni, hanem multi seggnyalókról, akiket az aktuális siker és csillogás orientál, nem az identitás és a pénzzé kevésbé konvertálható értékek.
Csúcsfogyasztói társadalom, amely szép lassan elfogy az önfényezésben és közben át is adja a helyét az új barbároknak, például a tradíciók és a valós értékek devalválásával, de addig is lehet tapsolni a rivalda fény árnyékában megbújó leépüléshez a hedonizmus csúcsra járatásával.
Mriksz2023. 02. 01. 17:44
Regybullosok helyében ezt irtam volna.
Champions league?
:D
Dawt222023. 02. 01. 17:11
A kis német klubok mással nem tudnak visszavágni csak ezzel a tradíció és történelem dumával. A Lipcsének idővel jönni fog a tradíció meg persze a kupák is. A Unionnak meg marad a tradícióba történő kapaszkodás eredmények nélkül.
nincsmaruj2023. 02. 01. 15:46
Ez akkora hülyeség. Tradíció? Hol él ez?
Mintha Elon Musknak szólna be a Lada, hogy nincs tradíciója a Teslának. :) Sztem Musk pont kiröhögné.
navigator 2023-02-01 21:00:27 Mivel a kommentelő azt boncolgatta, hogy amelyik klub 2000 előtt nem ért el kb. semmit, az nem tekinthető történelmi klubnak akkor sem, ha a következő évtizedekben letarolja a mezőnyt, vagy jelenleg is meghatározó tényező, ezért ahogy később is írták, erre a ferdítésre próbáltam reflektálni. /Cksksp - köszönöm!/
navigator A 2000 előtti chelsea eredményekre gondolt, amiket írtál azok nagy része 2000 után lett.
Sift12 Ennek a Chelsea eredménylistának azért fussál neki mégegyszer. Hatszoros angol bajnok, nyolcszoros FA-kupa, négyszeres Angol Ligakupa- győztes,kétszeres Kupagyőztesek Európa-kupája és Európa-liga-győztes, illetve az első és eddig egyetlen londoni klub, amely megnyerte a Bajnokok Ligáját.
ohtefijune 2023-02-01 18:24:23 Bayern drukkerként mondom, hogy amit írsz az erősen szubjektív vélemény. A Chelsea nemzetközi szinten nyamvadt két KEK és otthon egy 55-ös bajnoki cím mellett kis túlzással semmi érdemlegeset nem nyert, akkor nem egy történelmi klub? Vagy már az Eintracht Braunschweig is egy történelmi klub, mert egyszer behúzta a Bundesligát? 2100-ban már egy PSG-re vagy Lipcsére is azt fogják mondani hogy történelmi nagy klub, ha lesz néhány jó évtizedük. Egyáltalán honnan jött a dátum, hogy pont 2000 (múlt század/évezred gondolom, de na kicsit megmosolyogtató)?
Manapság nem szurkolókról kell beszélni, hanem multi seggnyalókról, akiket az aktuális siker és csillogás orientál, nem az identitás és a pénzzé kevésbé konvertálható értékek. Csúcsfogyasztói társadalom, amely szép lassan elfogy az önfényezésben és közben át is adja a helyét az új barbároknak, például a tradíciók és a valós értékek devalválásával, de addig is lehet tapsolni a rivalda fény árnyékában megbújó leépüléshez a hedonizmus csúcsra járatásával.
Regybullosok helyében ezt irtam volna. Champions league? :D
A kis német klubok mással nem tudnak visszavágni csak ezzel a tradíció és történelem dumával. A Lipcsének idővel jönni fog a tradíció meg persze a kupák is. A Unionnak meg marad a tradícióba történő kapaszkodás eredmények nélkül.
Ez akkora hülyeség. Tradíció? Hol él ez? Mintha Elon Musknak szólna be a Lada, hogy nincs tradíciója a Teslának. :) Sztem Musk pont kiröhögné.
:DDD szép burn