Női kézi: kedvező sorsolást kaptunk a vb-selejtezőre

Női kézi: kedvező sorsolást kaptunk a vb-selejtezőre

Tilos a hozzászólásban linket elhelyezni. Ez alól kivétel az online videó-közvetítések linkjei, és hivatalos sportszövetségek linkjei. A szabály megszegése végleges tiltást, és a felhasználó összes hozzászólásának törlését vonja maga után. Bármilyen moderációval kapcsolatos kérdése, észrevétele van, elérhet minket a [email protected] e-mail címen.
Rendezés:
hyperionhu
hyperionhu2014. 12. 22. 19:37

T_McVey! "Te is levehetnéd már az etos szemüvegedet! Nem igaz Pityu?" Nem tudom levenni, mert odanőtt. Éppúgy mint hozzád a Fradi szemüveg:-)

hyperionhu
hyperionhu2014. 12. 22. 12:05

T_McVey! Ahhoz képest, hogy állandóan zsoldosozol, itt a magyar játékosokat pocskondiázod, akiknek a bűnük az, hogy nem a Fradiban játszanak. Először is felhívnám a figyelmedet arra, hogy egy játékost nem lehet csak a lőtt gólok száma alapján értékelni. Ott van mindjárt Mészáros Rea, aki talán csak 2 gólt lőtt, viszont sokszor remekül védekezett. Planéta valóban kissé bátortalan volt, de ez nem tartotta vissza attól, hogy 10 lőtt gólja mellett adjon 14 gólpasszt (lásd statisztika). Vagyis összességében pozitív a teljesítménye, főleg ahhoz képest, hogy első felnőtt válogatott világversenye. Bódi ugyan halványabb volt a támadásban (55%-kal lőtt), viszont nagyon jól védekezett minden meccsen. Misi 71%-kal értékesítette a helyzeteit, de belső poszton kellett volna őt használni, főleg amikor a fürgeség jól jött volna. Ez utóbbi három játékos igaz, hogy ETO-s, de hát nem játszhat mindenki a Fradiban, nem igaz?

Dokio
Dokio2014. 12. 21. 22:35

A primitív 6 elemis modortalanságod fáj..Vedd be a gyógyszeredet, meglátod, sokat segít majd.Pá-pá!

Dokio
Dokio2014. 12. 21. 22:04

Vej!Vegyél vissza, árt az egészségednek!Tanulj meg olvasni, hasznos dolog!Ilyen primitív stílusban menj a foci-oldalakra kisfiam!(Ezt már mások is mondták, nem fogadtad meg!/

Dokio
Dokio2014. 12. 21. 21:30

Vedd le a zöld szemüvegedet,és vegyél vissza magadból véj, a fradikádat senki nem bántotta.. Azt próbáltam érzékeltetni, hogy a Fradi-sor -beleértve Pirost ,Zitát, Tomorit és Maunikát- igen mérsékelten játszott az EB-n.. Ezzel szemben a "padoztatott" Pena kiemelkedően játszott.De kérdezd meg Eleket, mitől volt ez! Nézz, ne csak láss!

Dokio
Dokio2014. 12. 21. 20:37

Most nyertek a norgék a spanyolok ellen, akiknek a legjobb PEna volt... A Fradiban Pena epizódszerepeket kap, Elek Valamiért nem szeretheti, sokat padoztatja..Steinbach ezt már megunta, szerintem a nyáron Pena is tovább fog állni.

abcd1
abcd12014. 12. 21. 19:50

Ennek a csapatnak egy jó külföldi edző kell ahhoz, hogy legalább esélye legyen az olimpiára kijutni! Némekével, de a többi magyar edzővel sem megy ez.... Edzőink nagyon lemaradtak pl. az északi,spanyol.... kollégáiktól. Kicsit alázatosabban, képezhetnék magukat, a csapat érdekében!

pleng87845
pleng878452014. 12. 21. 18:45

Nekunk most szerencsenk volt de sajnos ez azt jellenti hogy nem valtanak a kispadon es a z olimpia nincs zsebben. A selejtezokbe 80%-os eselyunk van de lesz 2 csoport 3 europai csapattal ahonnan pont olyan nehez lesz tovabb jutni mint itt az elso 2 be jutni a debreceni csoprtbol. A VB-n 2-5 koze kellenne kerulni hogy jobb selejtezo csoportot kapjunk.Ez csapat kepes lenne erre a tehetsegeinket nezve de a kispadon valtozas kell. NA rokonszenves ember tudja a kezilabdat de az ido elszalt folotte. Most modern kezilabdat erto emberre van szukseg a kispadon. Meglesz? Nem tudom csak bizom hogy kinyilt a szemuk(vezetoseg) a debreceni kozep donton latottak alapjan.

pleng87845
pleng878452014. 12. 21. 18:34

Nemet-orosz,roman-szerb,horvatok,lengyel-szlovak he nem jutnak ki a VB-re nem lesznek Rioban.

Dokio
Dokio2014. 12. 21. 16:30

krarjcarcerinvabec! N.A. Sport mai számában elismeri, hogy neki is voltak tévedései...sokáig ragaszkodott az általa legjobbnak vélt kezdősorhoz.. /Semmi több!/ Gőzerővel készül Rióra.. Nem lesz itt leváltás, Vetésinél bennevan a pixisben.