JANUÁR 10., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

AFRIKAI NEMZETEK KUPÁJA, KAMERUN
1. FORDULÓ
B-CSOPORT
14.00:
Szenegál–Zimbabwe, Bafoussam
17.00: Guinea–Malawi, Bafoussam
C-CSOPORT
17.00:
Marokkó–Ghána, Yaoundé
20.00: Comore-szigetek–Gabon, Yaoundé

ANGOL FA-KUPA
A LEGJOBB 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT
20.55:
Manchester United–Aston Villa (Tv: Spíler1)

OLASZ SERIE A
21. FORDULÓ
17.00:
Torino–Fiorentina (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
20. FORDULÓ
21.00:
Espanyol–Elche (Tv: Spíler2)

TÖRÖK SÜPER LIG
20. FORDULÓ
18.00:
Fenerbahce–Adana Demirspor (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NCAA, DÖNTŐ
Kedd, 2.00:
Alabama–Georgia (Tv: Arena4)

RÖPLABDA
MVM Női Magyar Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés
17.00:
Szent Benedek RA–Fatum Nyíregyháza

SZNÚKER
13.45:
London Masters, 1. forduló (Tv: Eurosport1)
19.45: London Masters, 2. forduló (Tv: Eurosport1)

TENISZ
11.30: ATP-torna, Adelaide (Tv: Eurosport1)
ATP-torna, Sydney
10.30 és kedd, 1.30: WTA-torna, Sydney – Australian Open, selejtező, 1. forduló (Tv: Digi Sport1, Digi Sport2)
Benne, 3.00 körül: Jani Réka–Hontama Mai (japán)

TEREPRALI
Dakar rali, 8. szakasz, ad Davadimi–Vadi ad-Davaszir, 394 km

 

JANUÁR 11., KEDD

FUTBALLPROGRAM

AFRIKAI NEMZETEK KUPÁJA, KAMERUN
1. FORDULÓ
D-CSOPORT
17.00:
Nigéria–Egyiptom, Garoua
20.00: Szudán–Bissau-Guinea, Garoua
E-CSOPORT
14.00:
Algéria–Sierra Leone, Douala

ANGOL PREMIER LEAGUE
18. FORDULÓ
20.45:
Southampton–Brentford

OLASZ SERIE A
21. FORDULÓ
20.45:
Cagliari–Bologna

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
19.30: Puskás Akadémia–Lincoln Red Imps (gibraltári)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
18.00 és 20.45: világkupa, Schladming, női műlesiklás

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.40:
Titánok–DVTK Jegesmedvék
KHL, ALAPSZAKASZ
17.30:
SZKA–Ak Barsz (Tv: Sport2)
BAJNOKOK LIGÁJA, ELŐDÖNTŐ
VISSZAVÁGÓ
19.00:
Frölunda–Rögle (Tv: Sport1)

TENISZ
ATP-torna, Sydney
10.30 és szerda, 1.00: WTA-torna, Sydney (Tv: Digi Sport1, Digi Sport2)
11.30: ATP-torna, Adelaide (Tv: Eurosport1)
Szerda, 1.30: WTA-torna, Adelaide (Tv: Digi Sport1)

TEREPRALI
Dakar rali, 9. szakasz, Vadi ad-Davaszir–Vadi ad-Davaszir, 287 km

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
14. FORDULÓ
20.00:
Szolnoki Dózsa–Debreceni VSE-Master Goord
20.00: Budapesti Honvéd SE–PannErgy-Miskolci VLC
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
7. FORDULÓ
A-CSOPORT
19.00:
Dinamo Tbiliszi (grúz)–FTC-Telekom Waterpolo

 

JANUÁR 12., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
14.00: DVSC–Kazincbarcika (III. o.)
Gyirmót FC Győr–III. Kerületi TVE (II. o.)
Paks–FC Chindia Targoviste (román)
Paks–Raufoss IL (norvég, II. o.)
ZTE–Soroksár (II. o.)

AFRIKAI NEMZETEK KUPÁJA, KAMERUN
1. FORDULÓ
E-CSOPORT
20.00:
Egyenlítői-Guinea–Elefántcsontpart, Douala
F-CSOPORT
14.00:
Tunézia–-Mali, Limbe
17.00: Mauritánia–Gambia, Limbe 

ANGOL PREMIER LEAGUE
18. FORDULÓ
20.45:
West Ham United–Norwich City (Tv: Spíler1)

ANGOL LIGAKUPA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
20.45:
Tottenham–Chelsea (Tv: Digi Sport2)
Az első mérkőzés eredménye: 0–2

OLASZ KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
17.30:
Atalanta–Venezia (Tv: Sport1)

OLASZ SZUPERKUPA-MÉRKŐZÉS
21.00:
Internazionale–Juventus (Tv: Sport1)

SPANYOL SZUPERKUPA
ELŐDÖNTŐ
20.00:
Barcelona–Real Madrid (Tv: Digi Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
OSZTRÁK LIGA
19.15:
HC Innsbruck (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19
KHL, ALAPSZAKASZ
17.00:
Nyeftyehimik–Traktor (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
NŐI NB I

18.00: Moyra-Budaörs–Motherson-Mosonmagyaróvári KC
18.00: FTC-Rail Cargo Hungaria–Hungast Szombathelyi KKA
18.00: Győri Audi ETO KC–MTK Budapest
18.00: Alba Fehérvár KC–Váci NKSE

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA, A-CSOPORT
11. FORDULÓ
18.00:
Atomerőmű KSC Szekszárd–MBA Moszkva (orosz) (Tv: Digi Sport2)

MŰKORCSOLYA
Európa-bajnokság, Tallinn
10.50:
férfiak, rövidprogram (Tv: M4 Sport)
17.45: páros, rövidprogram (Tv: M4 Sport)

TENISZ
ATP-torna, Sydney
Csütörtök, 1.00: WTA-torna, Sydney (Tv: Digi Sport1)
11.00 és csütörtök, 1.30: WTA-torna, Adelaide (Tv: Digi Sport1, Digi Sport2)
11.30: ATP-torna, Adelaide (Tv: Eurosport1)

TEREPRALI
Dakar rali, 10. szakasz, Vadi ad-Davaszir–Bisa, 374 km

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
7. FORDULÓ
B-CSOPORT
Genesys OSC Újbuda–Spandau Berlin (német) – elhalasztva
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
14. FORDULÓ
12.30:
UVSE Hunguest Hotels–Tigra-ZF-Eger
20.00: BVSC-Zugló–Metalcom Szentes
20.00: A-Híd VasasPlaket–PVSK-Mecsek Füszért

 

JANUÁR 13., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

AFRIKAI NEMZETEK KUPÁJA, KAMERUN
2. FORDULÓ
A-CSOPORT
17.00:
Kamerun–Etiópia, Yaoundé
20.00: Zöld-foki-szigetek–Burkina Faso, Yaoundé

ANGOL LIGAKUPA
ELŐDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
20.45:
Liverpool–Arsenal (Tv: Digi Sport1)

OLASZ KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
18.00:
Napoli–Fiorentina (Tv: Sport1)
21.00: Milan–Genoa (Tv: Sport1)

SPANYOL SZUPERKUPA
ELŐDÖNTŐ
20.00:
Atlético Madrid–Athletic Bilbao (Tv: Digi Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
12.30:
világkupa, férfi szuperóriás-műlesiklás, Wengen

JÉGKORONG
SHL, ALAPSZAKASZ
19.00:
Vaxjö–Färjestad (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
A-CSOPORT (Debrecen, Főnix Aréna)
18.00:
Szlovénia–Észak-Macedónia
20.30: Dánia–Montenegró
B-CSOPORT (Budapest, MVM Dome)
20.30:
Magyarország–Hollandia (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
C-CSOPORT (Szeged, Pick Aréna)
18.00:
Szerbia–Ukrajna
20.30: Horvátország–Franciaország (Tv: M4 Sport)
E-CSOPORT (Pozsony, Ondrej Nepela Aréna)
18.00:
Spanyolország–Csehország
20.30: Svédország–Bosznia-Hercegovina
F-CSOPORT (Kassa, Steel Aréna)
18.00:
Orosz csapat–Litvánia
20.30: Norvégia–Szlovákia

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA, B-CSOPORT
11. FORDULÓ
Sopron Basket–Fenerbahce (török) – elhalasztva
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 1.30:
Milwaukee Bucks–Golden State Warriors (Tv: Sport1)

MŰKORCSOLYA
Európa-bajnokság, Tallinn
10.15:
nők, rövidprogram (Tv: M4 Sport)
18.00: páros, kűr

RÖPLABDA
MVM Férfi Magyar Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés
19.00:
Vegyész RC Kazincbarcika–Fino Kaposvár

TENISZ
ATP-torna, Sydney
9.00 és péntek, 3.30: WTA-torna, Sydney (Tv: Digi Sport1)
11.30: ATP-torna, Adelaide (Tv: Eurosport1)
11.00: WTA-torna, Adelaide (Tv: Digi Sport2)

TEREPRALI
Dakar rali, 11. szakasz, Bisa–Bisa, 345 km

 

JANUÁR 14., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
14.00, Side (Törökország):
Kisvárda–Neftci Baki (azeri)
MTK–Csákvár (II. o.) – elmarad
MTK–Gyirmót FC Győr – elmarad

AFRIKAI NEMZETEK KUPÁJA, KAMERUN
2. FORDULÓ
B-CSOPORT
14.00:
Szenegál–Guinea, Bafoussam
17.00: Malawi–Zimbabwe, Bafoussam
C-CSOPORT
17.00:
Marokkó–Comore-szigetek, Yaoundé
20.00: Gabon–Ghána, Yaoundé 

ANGOL PREMIER LEAGUE
22. FORDULÓ
21.00:
Brighton–Crystal Palace (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
21. FORDULÓ
21.00:
Nice–Nantes (Tv: Digi Sport3)

NÉMET BUNDESLIGA
19. FORDULÓ
20.30:
Dortmund–Freiburg (Tv: Arena4)

TÖRÖK SÜPER LIG
21. FORDULÓ
18.00:
Besiktas–Gaziantep (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
12.30:
világkupa, férfi lesiklás, Wengen

JÉGKORONG
ERSTE LIGA

17.30: SC Csíkszereda (romániai)–FTC-Telekom
17.30: Gyergyói HK (romániai)–DVTK Jegesmedvék
17.30: Brasov Wolves (romániai)–Titánok
19.00: MAC HKB Újbuda–Uni Győr ETO HC
OSZTRÁK LIGA
19.15:
Hydro Fehérvár AV19–HC Innsbruck (osztrák) (Tv: Digi Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
B-CSOPORT (Budapest, MVM Dome)
20.30:
Portugália–Izland (Tv: M4 Sport)
D-CSOPORT (Pozsony, Ondrej Nepela Aréna)
18.00:
Németország–Fehéroroszország (Tv: M4 Sport)
20.30: Ausztria–Lengyelország

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Alba Fehérvár–Pécsi VSK-Veolia

MŰKORCSOLYA
Európa-bajnokság, Tallinn
11.00:
jégtánc, ritmustánc (Tv: M4 Sport)
17.00: férfiak, kűr

RÖPLABDA
MVM Női Magyar Kupa, elődöntő, visszavágó
18.00:
Fatum Nyíregyháza–Szent Benedek RA

TENISZ
ATP-torna, Sydney
9.00: WTA-torna, Sydney (Tv: Digi Sport1)
9.30: WTA-torna, Adelaide (Tv: Digi Sport2)
11.30: ATP-torna, Adelaide (Tv: Eurosport1)

TEREPRALI
Dakar rali, 12. (utolsó) szakasz, Bisa–Dzsidda, 163 km

JANUÁR 15., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
Paks–Sabah FK (azeri)
Paks–Botosani (román)
ZTE–NS Mura (szlovén)
14.30: Sturm Graz (osztrák)–Mol Fehérvár FC

AFRIKAI NEMZETEK KUPÁJA, KAMERUN
2. FORDULÓ
D-CSOPORT
17.00:
Nigéria–Szudán, Garoua
20.00: Bissau-Guinea–Egyiptom, Garoua 

ANGOL PREMIER LEAGUE
22. FORDULÓ
13.30:
Manchester City–Chelsea (Tv: Spíler1)
16.00: Newcastle United–Watford
16.00: Norwich–Everton
16.00: Wolverhampton–Southampton
18.30: Aston Villa–Manchester United (Tv: Spíler1)
Burnley–Leicester – elhalasztva

FRANCIA LIGUE 1
21. FORDULÓ
17.00:
Saint-Étienne–Lens (Tv: Digi Sport1)
21.00: PSG–Brest (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
19. FORDULÓ
15.30:
Köln–Bayern München (Tv: Arena4)
15.30: Mainz–Bochum
15.30: Union Berlin–Hoffenheim
15.30: VfB Stuttgart–RB Leipzig
15.30: Wolfsburg–Hertha BSC
18.30: Mönchengladbach–Leverkusen (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
22. FORDULÓ
15.00:
Sampdoria–Torino (Tv: Sport2)
18.00: Salernitana–Lazio (Tv: Sport2)
20.45: Juventus–Udinese (Tv: Sport2)

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
16.00:
Mallorca–Espanyol
18.30: Girona–Rayo Vallecano
18.30: Sporting Gijón–Cádiz
21.30: Betis–Sevilla (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
Világkupa
10.45:
női lesiklás, Zauchensee
12.30: férfi lesiklás, Wengen

AMERIKAI FUTBALL
NFL, RÁJÁTSZÁS
WILD CARD

22.30: Cincinnati Bengals (4.)–Las Vegas Raiders (5.) (Tv: Arena4)
Vasárnap, 2.15: Buffalo Bills (3.)–New England Patriots (6.) (Tv: Arena4)

 

ASZTALITENISZ
Női Európa-kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés
18.00:
SH-ITB Budaörsi SC–ASD Quattro Mori (olasz)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.00:
Dunaújvárosi Acélbikák–DEAC
17.30: SC Csíkszereda (romániai)–Titánok
17.30: Gyergyói HK (romániai)–FTC-Telekom
17.30: Brasov Wolves (romániai)–DVTK Jegesmedvék

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
A-CSOPORT (Debrecen, Főnix Aréna)
18.00:
Észak-Macedónia–Montenegró
20.30: Dánia–Szlovénia
C-CSOPORT (Szeged, Pick Aréna)
18.00:
Franciaország–Ukrajna (Tv: M4 Sport)
20.30: Horvátország–Szerbia (Tv: M4 Sport)
E-CSOPORT (Pozsony, Ondrej Nepela Aréna)
18.00:
Csehország–Bosznia-Hercegovina
20.30: Spanyolország–Svédország
F-CSOPORT (Kassa, Steel Aréna)
18.00:
Szlovákia–Litvánia
20.30: Norvégia–Orosz csapat
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
10. FORDULÓ
B-CSOPORT
16.00:
Győri Audi ETO KC–Metz HB (francia) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
NŐI EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
 A-CSOPORT
18.00:
Lokomotiva Zagreb (horvát)–Motherson-Mosonmagyaróvári KC (Tv: Sport1)
NŐI NB I
17.00:
Vasas SC–Dunaújvárosi Kohász KA
18.00: Kisvárda Master Good SE–Érd
18.00: Siófok KC–DVSC Schaeffler

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
15.30:
Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely–Egis Körmend
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–Zalakerámia ZTE KK
18.00: Szolnoki Olajbányász–Hübner Nyíregyháza BS
18.00: MVM-OSE Lions–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
19.00: Sopron KC–DEAC-Tungsram
19.30: Atomerőmű SE–Kaposvári KK
NŐI NB I
16.30: Sopron Basket–Ludovika-FCSM Csata
17.00: ELTE BEAC Újbuda–PINKK Pécsi 424
18.00: Vasas Akadémia–VBW CEKK Cegléd
NBA, ALAPSZAKASZ
Vasárnap, 0.30:
Milwaukee Bucks–Toronto Raptors (Tv: Sport1)

MŰKORCSOLYA
Európa-bajnokság, Tallinn
12.35:
jégtánc, kűr (Tv: M4 Sport)
17.30: nők, kűr

RÖPLABDA
MVM Férfi Magyar Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés
18.00:
Kecskeméti RC–Pénzügyőr SE
MVM Női Magyar Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés
17.00: Vasas Óbuda–Swietelsky-Békéscsaba

SÍUGRÁS
16.00:
világkupa, Zakopane, csapatverseny

TENISZ
ATP-torna, Sydney
6.30: WTA-torna, Adelaide (Tv: Digi Sport2)
7.00: WTA-torna, Sydney (Tv: Digi Sport1)
11.30: ATP-torna, Adelaide (Tv: Eurosport1)

UFC
FIGHT NIGHT, LAS VEGAS
23.00:
Calvin Kattar–Giga Csikadze (Tv: Sport2)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
15. FORDULÓ
12.30:
UVSE Hunguest Hotels–Budapesti Honvéd SE
16.00: Szolnoki Dózsa–Szegedi VE
16.00: Debreceni VSE-Master Good–Kaposvári VK
16.00: Metalcom Szentes–Genesys OSC Újbuda
17.00: FTC-Telekom Waterpolo–PVSK-Mecsek Füszért
18.00: PannErgy-Miskolci VLC–BVSC-Zugló
18.00: A-Híd VasasPlaket–Tigra-ZF-Eger

 

JANUÁR 16., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

AFRIKAI NEMZETEK KUPÁJA, KAMERUN
2. FORDULÓ
E-CSOPORT
17.00:
Elefántcsontpart–Sierra Leone, Douala
20.00: Algéria–Egyenlítői-Guinea, Douala
F-CSOPORT
14.00:
Gambia–Mali, Limbe
17.00: Tunézia–Mauritánia, Limbe 

ANGOL PREMIER LEAGUE
22. FORDULÓ
15.00:
Liverpool–Brentford (Tv: Digi Sport1)
15.00: West Ham United–Leeds United
17.30: Tottenham–Arsenal (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
21. FORDULÓ
13.00:
Rennes–Bordeaux (Tv: Digi Sport2)
15.00: Lorient–Angers
15.00: Monaco–Clermont (Tv: Digi Sport2)
15.00: Reims–Metz
15.00: Strasbourg–Montpellier
17.05: Troyes–Lyon (Tv: Digi Sport3)
20.45: Marseille–Lille (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
19. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–Eintracht Frankfurt (Tv: Arena4)
17.30: Bielefeld–Fürth

OLASZ SERIE A
22. FORDULÓ
12.30:
Sassuolo–Verona (Tv: Sport2)
15.00: Venezia–Empoli (Tv: Sport2)
18.00: Roma–Cagliari (Tv: Sport2)
20.45: Atalanta–Internazionale (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
21. FORDULÓ
14.00:
Elche–Villarreal (Tv: Spíler2)

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
12.00:
Baleares–Valencia

SPANYOL SZUPERKUPA
19.25:
döntő (Tv: Digi Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
Világkupa
10.15 és 13.30:
férfi műlesiklás, Wengen
11.30: női szuperóriás-műlesiklás, Zauchensee

AMERIKAI FUTBALL
NFL, RÁJÁTSZÁS
WILD CARD

19.00: Tampa Bay Buccaneers (2.)–Philadelphia Eagles (7.) (Tv: Arena4)
22.30:
Dallas Cowboys (3.)–San Francisco 49ers (6.) (Tv: Arena4)
Hétfő, 2.15: Kansas City Chiefs (2.)–Pittsburgh Steelers (7.) (Tv: Arena4)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Uni Győr ETO HC–DEAC
18.00: MAC HKB Újbuda–UTE
OSZTRÁK LIGA
17.30:
Hydro Fehérvár AV19–HCB Südtirol Alperia (olasz) (Tv: Digi Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
B-CSOPORT (Budapest, MVM Dome)
18.00:
Magyarország–Portugália (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.30: Izland–Hollandia (Tv: M4 Sport)
D-CSOPORT (Pozsony, Ondrej Nepela Aréna)
18.00:
Németország–Ausztria
20.30: Fehéroroszország–Lengyelország
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
10. FORDULÓ
A-CSOPORT
Brest Bretagne (francia)–FTC-Rail Cargo Hungaria – elmarad!
NŐI EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
D-CSOPORT
14.00:
Ramnicu Valcea (román)–Váci NKSE (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
15.15:
TFSE-MTK–DVTK
17.00: Atomerőmű KSC Szekszárd–Uni Győr Mély-Út
18.30: BKG-Prima Szigetszentmiklós–NKA Universitas PEAC

SÍUGRÁS
16.00:
világkupa, Zakopane