Victoriával trollkodták Beckhamet a szurkolók

2013.03.18. 13:29
Nagy rangadó zárta az élvonalbeli francia labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 29. fordulóját, vasárnap este a negyedik Saint-Étienne a listavezető – Ibrahimoviccsal és Beckhammel felálló – Paris Saint-Germain együttesét fogadta. A találkozón a párizsiak már két góllal is vezettek, de a zöldek végül pontot tudtak menteni, 2–2 lett a vége.

A mérkőzés elején a hazai Saint-Étienne drukkerei egy ötletes drapival szúrtak oda – és csalták érzelmi csapdába – a bajnokságban első alkalommal a kezdőcsapatba nevezett David Beckhamnek: először egy „Beckham, I love you" (Beckham, szeretlek!) felirat volt olvasható az egyik kapu mögött, de később kiderült, ez az üzenet nem teljesen fedi a valóságot.

A mondat elejéről lemaradt egy keresztnév, de percekkel később kihajtották, ami érthető formába öntötte a hazai drukkerek érzelmeit. Mi pedig mémet faragtunk a történetből.

(Fotó: 101greatgoals/ Sportszelep)