Juventus: lesújtott a fegyelmi bizottság Contéékra

2013.01.28. 17:36
Hétfőn két mérkőzésre szóló eltiltást kapott Antonio Conte, a Juventus vezetőedzője, valamint a torinói labdarúgócsapat védője, Leonardo Bonucci a Genoa elleni szombati bajnoki (1–1) végjátékában tanúsított sportszerűtlen magatartásáért.

A szövetség fegyelmi bizottsága egy meccsre eltiltotta Giorgio Chiellinit, a Juve másik védőjét is, aki a kispadról berontva szállt be a játékvezető meglehetősen indulatos felelősségre vonásába, amely a 93. percben meg nem adott tizenegyes miatt bontakozott ki. a játékvezető meglehetősen indulatos felelősségre vonásába, amely a 93. percben meg nem adott tizenegyes miatt bontakozott ki.

Beppe Marotta, a „zebrák" általános igazgatója sem úszta meg, őt február 18-ig eltiltották a munkavégzéstől.

A játékvezetőnél hevesen reklamáló Conte és Bunucci 10-10 ezer eurós pénzbüntetést is kapott, a klub ezen felül további 50000 euró leperkálásával kénytelen vezekelni.