El: Óriási előnyre tehetünk szert – Emery

Unai Emery bizakodóan nyilatkozott a Napoli elleni Európa-liga-negyeddöntő visszavágóját felvezető sajtótájékoztatón, ugyanakkor tudatában van annak, hogy az esetleges idegenben szerzett gól is kevés lehet a továbbjutáshoz.

Serie A: bajnokavatás elnapolva! – Veronában győzött a Napoli

A Napoli 3–1-re verte meg saját közönsége előtt a Chievo Veronát, ezzel 17 pontra csökkentette hátrányát a listavezető Juventusszal szemben, és elérte, hogy ezen a hétvégén még ne váljon matematikailag biztossá a torinói együttes bajnoki címe Olaszországban. Ezzel a vereségével a veronai csapat viszont már biztosan búcsúzik az élvonaltól.

Arsenal: rasszista inzultus a Napoli ellen, vizsgálódnak

Az Arsenal vizsgálatot indított, miután egyik szurkolója rasszista megjegyzésekkel illette a Napoli védőjét, Kalidou Koulibalyt a csütörtök esti Európa-liga-negyeddöntő első mérkőzésén. Az Arsenal 2–0-ra nyert az Emiratesben.

El: a negyeddöntő 1. mérkőzéseinek eredménykövetése – ÉLŐ!

A negyeddöntőjéhez érkezett a labdarúgó Európa-liga, kövesse az első mérkőzések alakulását élő eredménykövetőnk segítségével!

Kétgólos előnyt harcolt ki az Arsenal, elég lesz?

Az Arsenal két gólt lőtt odahaza a Napolinak a labdarúgó Európa-liga negyeddöntőjének első felvonásán.

El: Az a párharc a Bayernnel csupán egy jó emlék – Ancelotti

Unai Emery elismerte a Napoli elleni Európa-liga-negyeddöntő első mérkőzését megelőző sajtótájékoztatón, hogy az Arsenalnak – pocsék idegenbeli mérlege miatt – gyakorlatilag kötelező megnyernie a hazai találkozót. Kollégája, Carlo Ancelotti szívesen emlékszik vissza a 2017-es Bayern München–Arsenal BL-meccsekre, ugyanakkor tisztában van azzal, hogy ezúttal egy teljesen másik párharcra van kilátás.

Serie A: Mertens beérte Cavanit, de nincs Napoli-siker

A Napoli hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Genoával az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 31. fordulójában.

Serie A: a Juventus akár már a hétvégén bajnok lehet

Akár már a mostani hétvégén, a 31. fordulóban biztossá teheti újabb, sorozatban a nyolcadik, fennállása 35. olasz bajnoki címét a Juventus labdarúgócsapata.

Serie A: Zielinski bombája is kevés volt, kikapott a Napoli!

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 30. fordulójában az Empoli hazai pályán hatalmas meglepetésre 2–1-re legyőzte a Napolit.

Serie A: a Napoli a félidők elején elintézte a Romát

Az olasz élvonalbeli bajnokság 29. fordulójában a Napoli a második félidő elején lőtt két gyors gólnak köszönhetően győzött a Roma otthonában. A SPAL a Roma legyőzése után a Frosinonét múlta felül, míg a Fiorentina és a Torino döntetlent játszott Firenzében.

Napoli: apja szerint két hét pihenő vár Ospinára

Mintegy két hetet kell kihagynia apja szerint David Ospinának, a Napoli kapusának, aki vasárnap, az Udinese elleni olasz bajnoki labdarúgó-mérkőzésen fejjel ütközött, majd később összeesett a pályán.

Napoli: megnyugtató kép a meccs közben összeeső Ospináról

Mint ismert, ijesztő eset árnyékolta be vasárnap a gólokban gazdag Napoli–Udinese (4–2) mérkőzést: a hazaiak kapusa, David Ospina a meccs közben összeesett, miután egy szerencsétlen ütközés során az ellenfél játékosa, Ignacio Pussetto véletlenül fejbe rúgta. Hétfőn megnyugtató hír érkezett a kapus állapotáról.

Serie A: összeesett a Napoli kapusa az Udinese elleni hatgólos meccsen

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 28. fordulójában hat gólt hozó, remek mérkőzést játszott egymással a Napoli és az Udinese, a nápolyi találkozót azonban beárnyékolja egy sérülés.

Napoli: Insigne és két csapattársa hetekre kidőlt

Legalább három hétig nem játszhat a Napoli csapatának három sérült labdarúgója, Lorenzo Insigne, Vlad Chiriches és Amadou Diawara.

Arsenal–Napoli az Európa-liga negyeddöntőjében, összejöhet az „angol” finálé

Pénteken kisorsolták a negyeddöntő párosítását a labdarúgó Európa-ligában. A „slágermeccs” egyből az elején kialakult, az olasz Napoli az angol Arsenalt kapta meg. A Chelsea a Slavia Prahával csap össze, rendeznek spanyol párharcot is a legjobb nyolc között, a Villarreal ugyanis a Valenciával játszik.

BL/El: minden információ a pénteki sorsolásról egy helyen!

Pénteken Nyonra szegeződik a futballimádók tekintete: déltől a Bajnokok Ligájában, 13 órától az Európa-ligában sorsolnak. Március 15-én nem csupán a negyeddöntők programját, hanem a teljes ágrajzokat is megismerjük.

El: Készen állok arra, hogy kezdjek a válogatottban – Szoboszlai

Mint ismert, a magyar válogatottba is meghívott Szoboszlai Dominik bemutatkozhatott a Salzburg színeiben az Európa-ligában, és a Napoli elleni nyolcaddöntő visszavágóján nagyszerűen játszott, gólpasszt adott, csapata pedig 3–1-re nyert, igaz, így is az olaszok örülhettek végül.

El: Szoboszlai kezdett, gólpasszt adott, csapata nyert a Napoli ellen

Szoboszlai Dominik gólpasszal mutatkozott be az Európa-ligában, csapata, a Salzburg pedig 3–1-re legyőzte a Napolit a nyolcaddöntő visszavágóján, igaz, összesítésben így is 4–3-ra alulmaradt az olasz riválissal szemben. A magyar középpályást a 74. percben, 2–1-es hazai vezetésnél cserélték le.

Videó: Szoboszlai gólpasszal debütált az El-ben a Napoli ellen

A labdarúgó Európa-liga nyolcaddöntőjében a Red Bull Salzburg Moanesz Dabur találatával egyenlített a 25. percben a Napoli ellen. Az osztrák csapat gólját az El-ben először pályára lépő Szoboszlai Dominik egy szemfüles labdaszerzés után készítette elő.

Szoboszlai parádézott, a Salzburg nyert, de tovább a Napoli ment

Szoboszlai Dominik gólpasszal mutatkozott be az Európa-ligában, csapata, a Salzburg pedig 3–1-re legyőzte a Napolit a nyolcaddöntő visszavágóján, igaz, összesítésben így is 4–3-ra alulmaradt az olasz riválissal szemben. A magyar középpályást a 74. percben, 2–1-es hazai vezetésnél cserélték le. A Chelsea 5–0-ra kiütötte a Kádár Tamással felálló Dinamo Kijevet, míg a Valencia az utolsó másodpercekben csikarta ki a továbbjutást a Krasznodar otthonában (1–1).