Videó: nézni is rossz, ahogy ráesett a nyakára a Napoli védője

Eltört a szegycsontja Elseid Hysajnak, a Napoli albán válogatott labdarúgójának, aki a Torino elleni vasárnapi olasz bajnoki mérkőzésen (0–0) egy fejpárbaj után a teljes testsúlyával a nyakára zuhant.

Serie A: Torinóban pontokat bukott a Napoli

Gól nélküli döntetlennel végződött a Torino–Napoli mérkőzés az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 8. fordulójában.

BL, E-csoport: a Napoli hattal kevesebbet vágott, mint Szoboszlaiék

A labdarúgó Bajnokok Ligája E-csoportjának 2. fordulójában a Genk hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott a csak kapufákig jutó Napolival.

Serie A: Balotelli betalált, de a VAR nem segített a Brescián Nápolyban

A Napoli hazai pályán 2–1-re legyőzte a Bresciát az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 6. fordulójában. A vendégeknél hazatérése óta másodszor kezdett Mario Balotelli, aki hiába szerzett gólt, ez pontot nem ért. Igaz, a Bresciának a videobíróval sem volt szerencséje: a második félidő elején Sandro Tonalli látványos gólját nem adták meg.

Barcelona: a Napoli spanyolja a kiszemelt jövő nyárra – sajtóhír

Spanyol sajtóértesülések szerint Fabián Ruiz, a Napoli spanyol válogatott labdarúgója lesz az FC Barcelona első számú célpontja a jövő nyári átigazolási időszakban.

Serie A: egy villanás elég volt az Internek; nápolyi botlás

Az Inter 1–0-ra legyőzte a Laziót az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 5. fordulójában. A Napoli meglepetésre hazai pályán kikapott a Cagliaritól.

Serie A: négyet vágott a Napoli; Dzeko a 94. percben döntött

A Roma 2–1-es győzelmet aratott a Bologna otthonában az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 4. fordulójában. A „farkasok” győztes gólját Edin Dzeko fejelte a 94. percben, már emberhátrányban. A Napoli a duplázó Fernando Llorente vezérletével simán nyert az újonc Lecce vendégeként (4–1).

BL: na, de mi köze a Ferencvárosnak Haaland triplájához?

Kedden elrajtolt a Bajnokok Ligája 2019–2020-as idényének csoportköre, s már az 1. forduló számtalan érdekességet, megdőlő rekordot, sosem látott statisztikai adatot hozott. Ezekből szemlézve kiderül többek között, hogy mi köze van a Ferencvárosnak a keddi napon triplázó Erling Haalandhoz, hogy miben vált egyedivé Frank Lampard, a Chelsea menedzsere, és milyen sorozatot épít kollégája, Jürgen Klopp, a Liverpool FC főnöke.

BL: Klopp szerint a Napoli simán megnyerheti a sorozatot

Kettő nullára kikapott első csoportmérkőzésén, Nápolyban a labdarúgó Bajnokok Ligája címvédője, a Liverpool, az E-csoport első fordulójának rangadóján. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

A Napoli két góllal megverte odahaza a Liverpoolt!

Serie A: Mertens újra lecsapott, nem hibázott a Napoli

A Napoli 2–0-ra legyőzte a Sampdoriát az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 3. fordulójában.

Napoli: „Hol öltözzünk?” – Ancelotti közleményben fakadt ki

Hivatalos közleményben fakadt ki a Stadio San Paolóban uralkodó állapotok miatt a Napoli vezetőedzője, Carlo Ancelotti. A szakember mielőbbi változtatásokat sürget.

Serie A: Conte rekordbére a duplája a második Sarriénak!

Olasz lapértesülés szerint az Internazionale évi 11 millió eurós csúcsgázsival csábította magához Antonio Contét, aki így a Serie A történetének legjobban fizetett edzője. Viszonyításképpen: a Juventus új trénere, Maurizio Sarri második helyezettként feleennyit tehet zsebre!

PLexit: Milánó és Róma lett az utolsó napok főszereplője

Itt a vége, huss el véle: a végére értünk szépen lassan az átigazolási időszaknak a labdarúgó topligáknak, ideje számot vetnünk a jött-mentekkel. A francia és a német élvonal utolsó lépései után ma az angol, spanyol, olasz trióval foglalkozunk.

Napoli: bejelentették a volt Juventus-csatár érkezését

Mindenben megállapodtak, így a Napoliban folytatja pályafutását Fernando Llorente, a korábbi Bilbao-, Juventus- és Sevilla-csatár szerződése lejárt a Tottenhamnél, így az olasz klub ingyen szerezte meg.

Serie A: C. Ronaldo a VAR-t trollkodta a gólörömével – videó

Mint arról beszámoltunk, az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 2. fordulójának rangadóján a Juventus háromgólos előnyét eltékozolta, egy 92. perces öngóllal mégis legyűrte (4–3) a Napolit. A mérkőzés 62. percében Cristiano Ronaldo is betalált, a portugál sztár azonban a szokásostól eltérő gólörömmel ünnepelt…

Serie A: a Juventus az év meccsén győzte le a Napolit

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) második fordulójának rangadóján a Juventus háromgólos előnyét eltékozolva, egy 92. perces öngóllal mégis legyűrte (4–3) a Napolit.

A Juve elszórakozta háromgólos előnyét, mégis nyert a Napoli ellen

Kész a Juve? Talán, még nagyban „mocorog” az Inter és a Napoli

Elrajtolt a múlt héten az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a Serie A, mégpedig nézőcsúccsal, ugyanis 2004, a húszcsapatos bajnokságra való áttérés óta nem volt ilyen magas a nézőszám, átlagosan 26 ezer stadiononként. Az előző két nyitó fordulóra egyaránt 22-22 ezren voltak a helyszínen átlagban kíváncsiak, mi pedig arra voltunk kíváncsiak, hogyan állnak a csapatok egy pár nappal az átigazolási határidő zárása előtt?

Juventus: Sarri a Napoli ellen visszatérhet a kispadra

A Juventus vezetőedzője, Maurizio Sarri optimista, úgy véli, hogy a Napoli elleni szombati rangadón már leülhet csapata kispadjára.