Válogatott: Szükségem volt arra, hogy bizonyos idő elteljen – Rossi

Marco Rossi, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya hivatalos Facebook-oldalán osztott meg egy bejegyzést, amelyben megköszönte a bizalmat az MLSZ-nek és a magyar szurkolóknak, valamint a pályán mutatott teljesítményt a játékosoknak.

Férfi vízi-vl: ismét megvertük a japánokat, megvan az 5. hely

Ugyan az első negyedben Japánt még a videobíró is góllal segítette, nem történt meglepetés, és a csoportkörben elért négygólos győzelem után ezúttal 15–13-ra nyert a magyar férfi vízilabda-válogatott, és megszerezte az 5. helyet a világliga belgrádi nyolcas döntőjében.

Férfi vízi-vl: megvertük Kanadát, az 5. helyért játszhatunk

A harmadik negyedtől nagyon ellépett a magyar válogatott Kanadától, magabiztos sikerrel vágott vissza a nyitányon elszenvedett vereségért, és vasárnap az 5. helyért játszhat a japánok ellen a világliga belgrádi nyolcas döntőjében.

Férfi vízi-vl: Büszkék lehetünk erre a meccsre – Gór-Nagy

Mint arról beszámoltunk, a magyar férfi vízilabda-válogatott ötméteresekkel kikapott Ausztráliától a belgrádi világliga negyeddöntőjében. Gór-Nagy Miklós csapatkapitány szerint büszkék lehetünk a mérkőzésre.

Férfi vízi-vl: ötösökkel kaptunk ki, nem jutottunk a négy közé

Az utolsó negyedig vezetett a magyar válogatott Ausztrália ellen, ám ötméteresekkel kikapott a belgrádi világliga negyeddöntőjében, így az 5–8. helyért folytathatja, Kanada ellen.

3x3-as kosár-vb: továbbjutott a magyar válogatott

A magyar női válogatott 18–7-re legyőzte Türkmenisztán csapatát az Amszterdamban zajló 3x3-as kosárlabda-világbajnokság csoportkörének utolsó fordulójában, csütörtökön.

Olaszország: Sacchi Sarri kinevezéséről és a magyar válogatottról is beszélt

Mint ismert, Maurizio Sarrit nevezte ki új vezetőedzőjének a Juventus. Arrigo Sacchi, a Milan és az olasz válogatott korábbi szakvezetője úgy véli, a torinói gárda nagyon jól járt Sarrival, akivel olyan lehet, mint az ő legendás Milanja volt.

Férfi vízi-vl: a Japán elleni sikerrel zártuk a csoportkört

A remeklő Német Toni vezérletével a negyedik negyed elején eldöntötte a válogatott a Japán elleni mérkőzést, így csoportmásodikként jutott tovább, és Ausztráliával találkozik pénteken a világliga belgrádi végjátékának negyeddöntőjében.

Férfi vízi-vl: viharos mérkőzésen, ötösökkel nyert a válogatott

A magyar férfi vízilabda-válogatott a rendes játékidőben elért 11–11-es döntetlen után ötméteresekkel legyőzte Spanyolországot a világliga Belgrádban zajló nyolcas döntőjében. Märcz Tamás együttese ezzel két pontot szerzett, míg a spanyolok egyet kapnak. A találkozót vihar miatt meg kellett szakítani, így összességében több mint két órán át tartott.

Férfi vízi-vl: gyenge kezdés, vereség Kanadától

Az 5–1-es kanadai repülőrajt soknak bizonyult, így a magyar férfi vízilabda-válogatott 10–9-es vereséggel kezdte szereplését a világliga Belgrádban zajló nyolcas döntőjén.

Újpest: Már most visszavágyom a válogatottba – Zsótér

A válogatott keretbe is meghívott Zsótér Donát a meglepetésről és a reményekről, valamint az angyalföldi albérletéről is beszélt.

Női kosár: vereséggel zárta a válogatott a cseh tornát

Szoros meccsen kapott ki a lettektől a harcos erényeket csillogtató és sokáig remekül játszó magyar válogatott a prágai torna záró napján.

FIFA: kilenc helyet javított a magyar válogatott a világranglistán

Továbbra is Belgium vezeti a Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) világranglistáját, amelyen a magyar válogatott kilenc helyet javítva a 42. helyen áll.

Válogatott: két szurkolói különgépet indítanak a Wales elleni meccsre

Két szurkolói különgépet indít a Wizz Air légitársaság a magyar válogatott utolsó, november 19-i walesi Eb-selejtezőjére (20.45).

Az élről körbenézve: a ’86-os vb selejtezői óta nem álltunk így a nyáron

Százszázalékos teljesítményt nyújtott a magyar labdarúgó-válogatott a júniusi Európa-bajnoki selejtezőkön: Azerbajdzsánt 3–1-re, Walest 1–0-ra verte meg, ezzel megszakította két rossz szériáját (idegenbeli nyeretlenség, júniusi nyeretlenség) és meghosszabbította remek hazai győzelmi sorozatát is. Négy játéknap után a magyar nemzeti csapat az első helyen áll csoportjában – az 1986-os világbajnokság selejtezői óta először fordul elő ilyen. Visszapillantunk a mögöttünk álló találkozókra, áttekintjük, tisztult-e a kép az E-csoportban – azaz folytatjuk a dupla selejtezők után szokásos válogatott visszatekintőnket.

Ezért a magyar válogatottért megéri útra kelni – még Kolozsvárról is

A Magyarország–Wales (1–0) mérkőzést követően folytatjuk szubjektív, hangulatjelentő sorozatunkat – az Eb-selejtező, ahogy Pór Károly kollégánk látta…

Eb 2020: Splitben lesz a horvát–magyar – hivatalos

A Horvát Labdarúgó-szövetség akceptálta a horvát labdarúgó-válogatott szövetségi kapitányának, valamint a kerettagok nagy részének a kérését, és immár hivatalos: október 10-én Splitben rendezik meg a Horvátország–Magyarország Európa-bajnoki selejtezőt.

Eb 2020: „Ezt tízből kilencszer Bale belövi” – így látták a meccset a britek

Mint ismert, a magyar labdarúgó-válogatott Pátkai Máté góljával 1–0-ra legyőzte Walest Európa-bajnoki selejtezőn. A szigetországi sportsajtó a vereség egyik legfőbb okaként Gareth Bale kihagyott ziccerét említi meg.

Eb 2020: Először érzem azt, hogy tényleg formálódik egy jó csapat – Szalai

A magyar labdarúgó-válogatott Pátkai Máté góljával 1–0-ra legyűrte Walest Európa-bajnoki selejtezőn. A mérkőzés után Szalai Ádám nyilatkozott az NSO Tv kamerája előtt.