MLS: A góllövés könnyen megy, csak olyannak kell lenned, mint Zlatan – Ibrahimovic

Zlatan Ibrahimovic három góllal járult hozzá ahhoz, hogy csapata, a Los Angeles Galaxy 7–2-re kiütötte a Sporting Kansas Cityt. A svéd támadó ezúttal sem hazudtolta meg magát a meccset követő nyilatkozatában.

MLS: Ibra remekelt, a Galaxy nagyon elpáholta Sallóiékat

A Los Angeles Galaxy 7–2-re legyőzte a Sporting Kansas Cityt az MLS legutóbbi játéknapján.

MLS: Nikolics megszerezte 12. gólját, csapata gálázott

Nikolics Nemanja a Dallas elleni mérkőzésen meglőtte a 12. gólját az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság alapszakaszában (MLS).

MLS: Sallói passza után egy gyönyörű gól következett

Sallói Dániel végigjátszotta a Sporting Kansas City Portland elleni bajnoki meccsét az amerikai profi labdarúgóligában, és a 65. percben az ő passza után csavart Benny Feilhaber a tizenhatoson kívülről, a jobb szélről a kapu hosszú oldalába. A hazai Timbers azonban fordítani tudott, így Sallóiék 2–1-re kikaptak.

MLS: Nikolicsék ikszeltek, Sallói győztes csapatban

Az észak-amerikai profi labdarúgóligában (MLS) szereplő magyarok közül Nikolics Nemanja végigjátszotta a Chicago Fire 1–1-es döntetlennel záruló meccsét a Columbus Crew ellen, míg a Sporting Kansas Cityben csak Sallói Dániel lépett pályára (Baráth Botond és Németh Krisztián a kispadon ült) a Houstonnal szemben 1–0-ra megnyert mérkőzésen (gól, gólpassz nem kötődött egyik magyar nevéhez sem).

MLS: majdnem a Barcánál kötött ki az egyik legnagyobb sztár

Meglepő történetet árult el a tengerentúli profi labdarúgó-bajnokságban (MLS) szereplő Los Angeles FC játékosa, Carlos Vela. A mexikói támadó nemrég nagyon közel került ahhoz, hogy az FC Barcelonánál futballozzon.

Gyász: 35 évesen elhunyt az LA Galaxy korábbi labdarúgója

Harmincöt éves korában szívroham következtében elhunyt Colin Clark egyszeres válogatott amerikai labdarúgó, a Los Angeles Galaxy, a Colorado Rapids és a Houston Dynamo korábbi játékosa.

Videó: látni kell, hogyan igazítja a sorfalat Ibra

Ha Zlatan Ibrahimovic természetére gondolunk, meg sem lepődünk azon, hogy milyen videó is került elő a svéd csatárról. Magyar idő szerint hétfő hajnalban Los Angeles-i rangadót rendeztek az MLS-ben, s a két gólt szerző, 37 éves támadó a jelek szerint megfelelő fordulatszámon pörgött a hajrában.

Légiósok: megszakadt Nikolics sorozata, kikapott a Chicago

Négy meccsen öt gólt lőtt a megelőző fordulókban, ezúttal viszont nem tudott a kapuba találni Nikolics Nemanja az amerikai labdarúgó-bajnokságban (MLS). Csapata, a Chicago Fire 2–1-es vereséget szenvedett a New England Revolution otthonában.

MLS: gondok Miamiban, új csapata miatt aggódhat Beckham

Rossz híreket kapott David Beckham, aki tulajdonostársaival hosszas huzavona után találta meg azt a földterületet, amelyen felépítenék amerikai labdarúgócsapatuk, az Inter Miami stadionját. Az ötvenhárom hektáros telek a város tulajdonában van, s a huszonötezres stadion mellett bevásárlóközpont és irodaházak is épülnének. A The Guardian beszámolója szerint viszont a talajmintákat vizsgáló cég arra a következtetésre jutott, hogy a vártnál sokkal szennyezettebb a föld.

MLS: Sallóival a soraiban nyert a Sporting Kansas City

A Sporting Kansas City 1–0-ra legyőzte a Minnesota Unitedet az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) legutóbbi játéknapján.

MLS: ezért kapott piros lapot Wayne Rooney – videó

Másodszor állították ki Wayne Rooneyt az észak-amerikai profi ligában (MLS-ben). A D. C. United rutinos támadója a New York Red Bulls elleni szerdai találkozó (1–2) 24. percében kapott piros lapot.

MLS: a liga bejelentette, 2022-től újabb gárda csatlakozik

Az MLS kedden hivatalosan is bejelentette, hogy a 2022-es idénytől St. Louisban is lesz élvonalbeli futballcsapat.

Légiósok: Nikolics bekerült az MLS álomcsapatába

Nikolics Nemanja bekerült az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) legutóbbi játékhetének álomcsapatába.

Videó: „Minden kib...ott meccsen!” – Rooney kifakadt

Úgy tűnik, egy kicsit már megunta az MLS-t Wayne Rooney… A tengerentúli labdarúgó-bajnokságban szereplő D. C. United játékosa alaposan kifakadt a negyedik játékvezetőnek a Vancouver Whitecaps elleni meccsen, miután lecserélték.

Légiósok: Nikolics a szép búcsúra hajt az 50. gól után

A legutóbbi négy meccsén öt gólt szerző Nikolics Nemanja tudta, csak idő kérdése, hogy ismét elkezdjen termelni a rájátszásért küzdő Chicagóban.

MLS: négy meccs, öt gól – Nikolics duplázott, Ibra 20 gólnál

Az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) legutóbbi játéknapján a Chicago Fire Nikolics Nemanja két góljával 2–0-ra győzött a Philadelphia Union ellen, a 27-szeres magyar válogatott csatár sorozatban a negyedik meccsén talált be, a négy meccsen öt gólt szerzett. A svéd Zlatan Ibrahimovic pedig egymás után másodszor duplázott a Los Angeles Galaxyban, így a 21. bajnoki meccsén immár 20 gólnál jár ebben az idényben.

MLS: fékezhetetlen méregzsák – temperamentuma az állásába került

A New York Red Bullsnál a drukkerek kedvence volt, Salt Lake Citybe érve már fékezhetetlen méregzsák: Mike Petke temperamentuma a saját állásába került.

Videó: Ibrahimovic is megtapsolta a kapusbravúrt

Az észak-amerikai profi labdarúgóligában (MLS) a Los Angeles Galaxy 2–1-re kikapott a DC United együttesétől idegenben. Zlatan Ibrahimovicnak lehetősége volt a gólszerzésre, Bill Hamid a hazaiak kapusa azonban zseniális mozdulattal védte a svéd klasszis lövését.

MLS: Nikolics sorozatban harmadszor is betalált

Az észak-amerikai profi labdarúgóliga (MLS) legutóbbi játéknapján a Chicago Fire 3–2-es vereséget szenvedett a Portland Timbers vendégeként. A hazaiak kétgólos előnyénél, a 30. percben emberhátrányba került a Chicago, s bár Nikolics Nemanja szépített – a labda a védő érintésével került a gólvonal mögé –, a hajrában csak a Portland újabb góljára tudott válaszolni a vendégcsapat.