A csapatnak 5 évet kellett várnia a következő Stoke elleni sikerre, de végre megvan! Hughton ennek a 11-nek szavazott bizalmat: Ruddy-Whittaker...

A csapatnak 5 évet kellett várnia a következő Stoke elleni sikerre, de végre megvan!A csapatnak 5 évet kellett várnia a következő Stoke elleni sikerre, de végre megvan!

Hughton ennek a 11-nek szavazott bizalmat: Ruddy-Whittaker, Turner(55' Ryan Bennett), Bassong, Garrido(70' Leon Barnett)-Tettey, Johnson-Snodgrass, Hoolahan(87' S. Morison), Pilinkigton-Holt.

Padon maradt: E. Bennett, Bunn, Howson és Jackson.

Jó ómennel kezdődött a meccs, hiszen a Stoke a legutóbbi 10 idegenbeli mérkőzésén nem tudott nyerni.

Mind a két csapat egyformán teljesített, talán a Norwich-nál lehetett felfedezni egy nagyon enyhe mezőnyfölényt.

A 43. percben megszűnt a gólcsend amikor is Snodgrass beívelt labdáját a középpálya motorja, Bradly Johnson a hálóba fejelt. 1-0!

Azt tegyük hozzá hogy nagyon szépen befejelte a felső sarokba!

A mérkőzés második félidejében is fej-fej mellett haladt a 2 gárda, de a Norwich-nál volt többet a labda(53 %).

Javier Garridot és Michael Turner-t sérülés miatt lekellet cserélni.

Hughton-nal kezd feltámadni a csapat a gödörből. A legutóbbi 3 bajnoki meccsén a csapat 7 pontot szedett össze.

"Ez egy nagy győzelem."

"Ez kielégítő. Ez egy igazi kemény játék függetlenül attól, hogy otthon vagy idegenben játszunk a Stoke-kel. Ők egy minőségi csapat."-mondta a meccs után Hughton.

"A Stoke egy nagyon hatásos stílusát játssza a labdarúgásnak, amelyet nehéz kezelni."

Hughton kitért a sérültekre is: "Turner-t lehoztuk és nem hiszem hogy Garrido sérülése túl rossz lenne. Russell Martin háta még mindig problémát ad neki. Jó lenne ha egyikük a 3 közül visszatérne."

A csapat legközelebb a Reading otthonába lép pályára.