Felkészülés: a Sepsi visszavágott, harmadik meccsét megnyerte a Topolya ellen

T. I.T. I.
2019.07.03. 20:05
Küzdelmes mérkőzésen verte a Sepsi a Topolyát (Fotó: Török Attila)
A trilógia lezárult – már ami a Sepsi OSK és a Topolyai SC egymás elleni felkészülési mérkőzés-sorozatát illeti. A két együttes másfél hét alatt immáron a harmadik találkozóját tudta le a másikkal szemben, és a párharcban eddig még nyeretlen Sepsi örülhetett ennek végén...

Már-már George Lucas-i magasságokba emelkedve, az élet komplett trilógiává bővítette a Sepsi OSK és a Topolyai SC, vagyis a román és a szerb élvonal magyaros csapatainak felkészülési románcát 2019 nyarán.

A harmadik epizódban a Sepsi az első mérkőzés 2–2-es döntetlenje, és a másodikon elszenvedett 1–0-s vereség után igyekezett visszavágni a Topolyának. A helyszín ezúttal Felcsút és a négycsapatos Mol-kupa volt.

Az első két találkozó baljós árnyai ellenére a sepsiszentgyörgyi „bosszú” (a nemes, nem pedig a Sith-fajtából) össze is jött. Mint az FK TSC Facebook-oldalán közölt eredményekből kiolvasható, a kovásznaiak az első félidőt 2–1-es előnnyel tudták le, majd a második játékrészben egy újabb gólt szerezve be is biztosították sikerüket. 3–1

A torna esti mérkőzésén a Mol Fehérvár FC a Dunaszerdahellyel csap össze.