Norvégia: három gól sem volt elég Korcsmáréknak a 15. ellen

2013.07.13. 20:00
A norvég élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Eliteserien) 16. fordulójában a Brann 3–3-as döntetlent játszott az utolsó előtti helyen álló Start otthonában.

Ez volt Korcsmár utolsó meccse a Brann színeiben, mielőtt csatlakozik a Greuther Fürthöz, ezért a csapatkapitányi karszalagot is neki adták. A magyar játékos végigjátszotta a találkozót a vendégcsapatban, amely már a 3. percben hátrányba került, majd a 24. percben ismét (2–1), de innen a második félidő derekára fordított (2–3), hogy végül mégis megelégedjen az egy ponttal.

A találkozó krónikájához tartozik még, hogy a hazaiak részéről Solomon Owellót a 95. percben kiállította a játékvezető.

A Brann hazai pályán remekül szerepel a bajnokságban, még hibátlan (nyolc mérkőzésből nyolc győzelem), vendégként viszont gyengélkedik: nyolcadik idegenbeli bajnokiján csupán a második pontját szerezte.