Belgium: a volt debreceni kedvenc két gólt vágott László Csabáéknak

2010.10.23. 22:02
Ibrahima Sidibe volt a Sint-Truiden hőse a belga labdarúgó-bajnokság szombati játéknapján: a volt debreceni támadó két szemfüles góllal járult hozzá csapata 3–2-es győzelméhez a László Csaba dirigálta Charleroi felett.

A Charleroi a 89. és a 92. percben szerzett gólokkal felzárkózott 0–3-ról, de az idény közben munkába álló László Csaba irányításával továbbra is nyeretlen. A Sint-Truiden a megelőző hat fordulóban rendre veszített, és ebben a szezonban még egyszer sem aratott egygólosnál nagyobb győzelmet. A DVSC korábbi szenegáli támadójának eddig egy gólja volt a 2010–2011-es bajnokságban.

A Lierse Kovács Péter és a japán válogatott kapus, Kavasima Eidzsi nélkül fogadta a Zulte Waregemet, és bár az utolsó percekben emberhátrányban játszott, egy pontot otthon tartott (0–0).