A mérkőzések kezdése magyar idő szerint értendő.

ÁPRILIS 16., HÉTFŐ

TÖRÖKORSZÁG, TFF 1. LIG
31. FORDULÓ
Adanaspor–Boluspor 2–3
Adanaspor: Koman Vladimir sérült, nem került be a meccskeretbe.

ÁPRILIS 17., KEDD

ÁZSIAI BAJNOKOK LIGÁJA
6. FORDULÓ, B-CSOPORT
al-Duhail (katari)–al-Vahda (arab emírségekbeli) 1–0
al-Vahda: Dzsudzsák Balázs végigjátszotta a meccset.

ÍRORSZÁG, PREMIER DIVISION
12. FORDULÓ
Limerick–Dundalk 0–3
Dundalk: Adorján Krisztián sérülés miatt nem volt keretben.

LENGYELORSZÁG, LENGYEL KUPA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
Arka Gdynia–Korona Kielce 1–0
Továbbjutott: az Arka Gdynia, 2–2-es összesítéssel, idegenben szerzett góllal.
Kielce: Kecskés Ákos végigjátszotta a mérkőzést.

OLASZORSZÁG, SERIE B
36. FORDULÓ

Cittadella–Palermo 0–0
Palermo: Balogh Norbert kisebb sérülés miatt nem volt a keretben.

ÁPRILIS 18., SZERDA

AUSZTRIA, OSZTRÁK KUPA
ELŐDÖNTŐ
Sturm Graz–Rapid Wien 3–2 – h. u.
Rapid Wien: Szántó Tamás nem volt a keretben.

ÁZSIAI BAJNOKOK LIGÁJA
6. FORDULÓ, E-CSOPORT
Csonbuk Motors (dél-koreai)–Kitchee (hongkongi) 3–0
Kitchee: Vadócz Krisztián végig a pályán volt.

DÁNIA, SUPERLIGA
RÁJÁTSZÁS, 4. FORDULÓ
FC Köbenhavn–Aalborg 2–1
Köbenhavn: Köteles László nem volt a keretben.

HORVÁTORSZÁG, 1. HNL
30. FORDULÓ

Hajduk Split–Cibalia 4–0
Hajduk Split: Gyurcsó Ádám kettő, Futács Márkó egy gólt lőtt.

KAZAHSZTÁN, KAZAH KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
Maktaaral (II.)–Asztana 3–1
Asztana: Kleinheisler László nem volt a keretben.
Okzsetpesz FK–Kajrat Almati 3–5
Kajrat: Elek Ákos nem volt a keretben.

OLASZORSZÁG, SERIE A
33. FORDULÓ

Sampdoria–Bologna 1–0
Bologna: Nagy Ádám végig a pályán volt.

SVÁJC, SUPER LEAGUE
30. FORDULÓ
Sion–Lugano 0–1
Lugano: Vécsei Bálint a 76. percben állt be csereként.

SZLOVÁKIA, SZLOVÁK KUPA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
Spartak Trnava–Slovan Bratislava 1–1 – 11-esekkel 3–4
Slovan: Holman Dávid végig a pályán volt, a párbajban értékesítette a tizenegyesét.

UKRAJNA, UKRÁN KUPA
ELŐDÖNTŐ
Dnipro-1 (III.)–Dinamo Kijev 1–4
Dinamo Kijev: Kádár Tamás nem volt a keretben.

ÁPRILIS 19., CSÜTÖRTÖK

DÁNIA, SUPERLIGA
RÁJÁTSZÁS, 4. FORDULÓ
Midtjylland–Bröndby 2–3
Midtjylland: Korcsmár Zsolt sérült, nem volt a keret tagja

ÁPRILIS 20., PÉNTEK

AUSZTRIA, ERSTE LIGA
29. FORDULÓ

18.30: Wattens–FC Liefering
Liefering: Szoboszlai Dominik

FRANCIAORSZÁG, LIGUE 2
34. FORDULÓ

20.00: Lens–Le Havre
Le Havre: Bese Barnabás

ÍRORSZÁG, PREMIER DIVISION
13. FORDULÓ
20.45:
Dundalk–Derry City
Dundalk: Adorján Krisztián

NÉMETORSZÁG, BUNDESLIGA 2.
31. FORDULÓ
18.30:
Greuther Fürth–VfL Bochum
Fürth: Megyeri Balázs, Pintér Ádám

SPANYOLORSZÁG, SEGUNDA DIVISIÓN
36. FORDULÓ

21.00: Real Oviedo–Valladolid
Oviedo: Hidi Patrik

USA, MLS
ALAPSZAKASZ
szombat, 03.00: Sporting Kansas City–Vancouver Whitecaps
SKC: Sallói Dániel

ÁPRILIS 21., SZOMBAT

ANGLIA, PREMIER LEAGUE
35. FORDULÓ

13.30: West Bromwich Albion–Liverpool
Liverpool: Bogdán Ádám

ARAB EMÍRSÉGEK, ARABIAN GULF LEAGUE
21. FORDULÓ
16.00:
al-Vahda–Ajman
al-Vahda: Dzsudzsák Balázs

DÁNIA, SUPERLIGA
RÁJÁTSZÁS, 5. FORDULÓ
16.00: FC Köbenhavn–Horsens
Köbenhavn: Köteles László

FRANCIAORSZÁG, LIGUE 2
34. FORDULÓ

15.00: Nancy–Auxerre
Nancy: Lang Ádám

KAZAHSZTÁN, PREMIER LEAGUE
6. FORDULÓ
13.00:
Kajrat Almati–Kajszar
Kajrat: Elek Ákos
13.00: Ordabaszi–Asztana
Asztana: Kleinheisler László

KÍNA, LEAGUE ONE
7. FORDULÓ
09.30:
Jenpien–Hejlungcsiang Lava
Jenpien: Guzmics Richárd 

LENGYELORSZÁG, EKSTRAKLASA
32. FORDULÓ (FELSŐHÁZI RÁJÁTSZÁS)
20.30:
Korona Kielce–Jagiellonia
Kielce: Kecskés Ákos

NÉMETORSZÁG, BUNDESLIGA
31. FORDULÓ
15.30:
RB Leipzig–Hoffenheim
Leipzig: Gulácsi Péter; Hoffenheim: Szalai Ádám

OLASZORSZÁG, SERIE B
37. FORDULÓ

15.00: Palermo–Avellino
Palermo: Balogh Norbert

SVÁJC, SUPER LEAGUE
31. FORDULÓ
19.00:
Grasshoppers–Lugano
Lugano: Vécsei Bálint

TÖRÖKORSZÁG, TFF 1. LIG
32. FORDULÓ
12.00:
Elazigspor–Adanaspor
Adanaspor: Koman Vladimir

USA, MLS
ALAPSZAKASZ
21.30:
New York Red Bulls–Chicago Fire
Chicago Fire: Nikolics Nemanja
vasárnap, 01.30: Columbus Crew–New England Revolution
New England: Németh Krisztián

ÁPRILIS 22., VASÁRNAP

AUSZTRIA, BUNDESLIGA
31. FORDULÓ
16.30:
Rapid Wien–Admira
Rapid Wien: Szántó Tamás

CIPRUS, FIRST DIVISION
33. FORDULÓ (RÁJÁTSZÁS, 7. FORDULÓ)
18.00:
AEK Larnaca–APOEL
APOEL: Sallai Roland

DÁNIA, SUPERLIGA
RÁJÁTSZÁS, 5. FORDULÓ
16.00: Aalborg–Midtjylland
Midtjylland: Korcsmár Zsolt

HORVÁTORSZÁG, 1. HNL
31. FORDULÓ

17.00: Hajduk Split–Dinamo Zagreb
Hajduk Split: Gyurcsó Ádám, Futács Márkó

IZRAEL, LIGAT HA'AL
31. FORDULÓ (RÁJÁTSZÁS)
19.30:
Netanya–Hapoel Beer-Seva
Beer-Seva: Korhut Mihály

OLASZORSZÁG, SERIE A
34. FORDULÓ

12.30: Cagliari–Bologna
Bologna: Nagy Ádám

SZLOVÁKIA, FORTUNA LIGA
FELSŐHÁZI RÁJÁTSZÁS, 6. FORDULÓ

15.20: Zilina–DAC
DAC: Vida Kristopher, Kalmár Zsolt, Mervó Bence
17.00: Trencín–Slovan Bratislava
Slovan: Holman Dávid

UKRAJNA, PREMJER-LIGA
28. FORDULÓ (RÁJÁTSZÁS, 6. FORDULÓ)
16.00:
Veres Rivne–Dinamo Kijev
Dinamo Kijev: Kádár Tamás

A programban a külföldi első vagy másodosztályú bajnokságban szereplő, jelenlegi vagy korábbi felnőtt- vagy U-válogatott, illetve válogatott-kerettagságig jutó légiósok mérkőzéseit gyűjtöttük össze.