FC TATABÁNYA–PUSKÁS AKADÉMIA 1–3 (1–0)
Tatabánya, Grosics Gyula Stadion, 450 néző. Vezette: Takács J. (Horváth Z., Márton Zs.)
TATABÁNYA: Dombai – Almási, Izing, Böjte, Törtei – Oláh G.,  Kis Sz. (Frank, 76.), Huszár T., Skriba (Domokos, 74.) – Weitner, Móri (Csovics, 57.). Vezetőedző: Csertői Aurél
PUSKÁS AKADÉMIA: Czirjék – Papp Sz. (Vaszicsku, 61.), Papucsek, Aposztolopulosz, Farkas N. – Tóth B., Polonkai A., Szakály D. – Kleinheisler (Fabio, 69.), Zsolnai, Baracskai (Gajdos, 52.). Vezetőedző: Benczés Miklós
Gólszerző: Huszák (11–esből, 1–0) a 19., Kleinheisler (1–1) az 54., Szakály D. (1–2) a 62., Zsolnai (1–3) a 70. percben
Kiállítva: Weitner (lefejelte ellenfelét), Papucsek (törlesztésért) mindketten a 33. percben
Csertői Aurél: – Az első félidőben jól játszottunk, a másodikban viszont olyan hibákat követtünk el, amelyek egyetlen osztályban sem megengedettek.
Benczés Miklós: – Jó csapat otthonában értékes győzelmet szereztünk.

VESZPRÉM FC–CSÁKVÁRI TK 3–0 (1–0)
Veszprém, 300 néző. Vezette: Fenyvesi (Kepe, Péter)
VESZPRÉM: Tarczy – Nagy Á., Molnár Z., Császár A., Bosnjak – Osváth (Molnár T., 69.), Hevesi-Tóth (Nyitrai, 57.), Thiago, Vágó L. – Honma, Szabó Zs. (Czvetkó, 81.). Vezetőedző: Vágó Attila
CSÁKVÁR: Gelei – Ambrus, Sötét, Burucz, Ódé – Rigó G. (Junior, 46.), Csordás Sz., Hajdú S. – Vinicius, Folmer (Katona L., 69.), Domján (Domonyi, 57.). Vezetőedző: Bognár György
Gólszerző: Szabó Zs. (11-esből, 1–0) a 22., Honma (2–0) a 49., Szabó Zs. (3–0) az 54. percben
Vágó Attila: – Rossz talajú pályán próbáltak a csapatok futballozni. Küzdőszellemünknek köszönhettük ezt a fontos győzelmünket.
Bognár György: – Színvonalas mérkőzésről nem beszélhetünk. A párharcokat a hazaiak nyerték meg, és ezzel a találkozót is – mégpedig megérdemelten.
GYIRMÓT FC GYŐR–GYŐRI ETO FC II 5–2 (1–1)
Győr-Gyirmót, 500 néző. Vezette: Oláh G. (Kis Z., Nagy T.)
GYIRMÓT: Holczer – Csizmadia, Balog Z., Gévay, Lázár P. (Erős, 50.) – Magasföldi (Ferenczi J., 84.), Cseri T., Regedei, Illés Gy. – Oross, Laki B. (Tóth N., a szünetben). Vezetőedző: Csank János
GYŐR II: Nagy G. – Kálmán A., Paget, Csató M., Kozma M. – Németh L., Köles – Varga T. (Serfőző, 72.), Matetits, Alekszidze (Medgyes, 81.) – Ahjupera (Leal, 69.). Edző: Sándor István
Gólszerző: Csizmadia (1–0) a 9., Matetits (1–1) a 45., Alekszidze (1–2) a 47., Tóth N. (2–2) az 51., Oross (11-esből, 3–2) a 69., Oross (4–2) a 78., Erős G. (5–2) a 80. percben
Csank János: – Az elején kissé idegesen játszottunk. Volt egy kis hullámvölgy a produkciónkban, később beindult a gépezet, és ekkor már egyoldalúvá vált a találkozó.
Sándor István: – A büntetőig egyenlő ellenfelei voltunk a hazaiaknak, utána azonban érvényesült a rutin és a nagyobb tudás.
ZALAEGERSZEGI TE FC–KOZÁRMISLENY 1–0 (1–0)
Zalaegerszeg, 1541 néző. Vezette: Németh Á. (Huszár, Kóbor)
ZALAEGERSZEG: Jahic – Kocsárdi, Nánási, Kovács G., Juhász D. – Máté P., Kocsis A., Frizoni, Grbics (Tóth P., 57.), Hajdú N. (Jasarevic, 73.) – D. Pavicsevics (Horváth L., 85.). Vezetőedző: Preisinger Sándor
KOZÁRMISLENY: Helesfay – Vég B., Balaskó Cs., Romics, Kiss M. – Boda (Berdó, 68.), Szabó B., Nagy J., Városi (Karacs, 59.) – Fröhlich, Zsdrál (Puskás Z., 82.). Vezetőedző: Márton Gábor
Gólszerző: Kocsárdi (1–0) a 9. percben
Kiállítva: Kiss M. (második sárga lap után) az 51. percben
Preisinger Sándor: – Iszonyú ellenszélben, egy nálunk előrébb tartó csapatot vertünk meg, óriási lelkesedéssel és szerencsével.
Márton Gábor: – Fantasztikus csapatom van, fantasztikusan jól játszottunk, lefociztuk az ellenfelet, mégis kikaptunk. Az a futball, amit mi játszottunk, mégis vesztettünk.

16. Bajai LSE 12 2 10 13–36 –23    6

Az NB II 2012–2013-as szezonjának végén a bajnokságban résztvevő NB I-es sportszervezetek tartalék együttesei a csapatuk elért eredményétől függetlenül kiesnek az NB III-ba.