NB I B: Makó-Vác 3-2

A mérkőzésről tudósított: BÁTAI GYULAA mérkőzésről tudósított: BÁTAI GYULA
2004.09.12. 21:31
Öt perc késéssel indult a találkozó, mert a vendégek busza Szeged határában defektet kapott…
A mérkőzés első negyedórája azonban ennek ellenére is változatos, jó iramú játékot hozott. A hazaiaknál főként a 17 perc alatt két gólt szerző Hadár Attila volt elemében, akit nem tudtak tartani a váciak. A második félidő vendégrohamokkal kezdődött, ám a Vác csak a kapufáig jutott el. Szabó Viktor beállítása után veszélyesebb akciókat vezettek a vendégek, és ennek köszönhetően teljesen megérdemelten egyenlítettek. Ekkor úgy tűnt, a váciak még akár a meccset is megnyerhetik, ám egy figyelmetlenség miatt végül pont nélkül távoztak.

Mestermérleg
Kolozsvári János: - A második félidőben magunknak tettük nehézzé a meccset, de a végén a szívünk és az eszünk a helyén volt.
Gyimesi László: - Elaludtunk a buszon, csak a második félidőben ébredtünk, így ajándékoztunk egy szép vasárnap délutánt a makói közönségnek.

Az NSO ajánlja:

Az NB I B állása

SÁRGA LAP
Zachar (belerúgott Schreiberbe) a 19., Hadár (reklamálásért) a 80. percben
SZÖGLETARÁNY: 4:4 (1:2)

15. perc: Hadár 12 méterről a kapu bal alsó sarkába gurított. 1-0
17. perc: Hadár egy kavarodás után az elé kerülő labdát tíz méterről a kapu bal oldalába bombázta. 2-0
67. perc: Hajdu öt méterről a jobb felső sarokba belsőzött. 2-1
70. perc: Szabó Viktor óriási kavarodás után három lépésről a kapu közepébe gyötörte a labdát. 2-2
80. perc: Varga 8 méterről a kapu bal alsó sarkába helyezett. 3-2