Női kosár, KEL: a Cegléd tizenegyedik veresége

2013.11.24. 20:10
A női kosárlabda Közép-európai Liga alapszakaszának 12. fordulójában tizenegyedik vereségét szenvedte el, így továbbra is nyeretlen a Ceglédi EKK, amely otthon a Novi Zagrebtől kapott ki 26 ponttal. A vendégek már az első negyedben 27 pontot szereztek, és a harmadik negyedben ugrottak meg.

NŐI KOSÁRLABDA, KÖZÉP-EURÓPAI LIGA
ALAPSZAKASZ, 12. FORDULÓ
CEGLÉDI EKK–ZKK NOVI ZAGREB (horvát) 63–89 (19–27, 13–16, 13–26, 18–20)
Cegléd, 100
néző. V: Benczúr, Makovszky, Hervay
CEGLÉD: Mányoky 7/3, SKÓBEL 16/3, Gorjanácz 4, Kobolák 6, Vilipics 11. Cs: ORBÁN 8, Serbán 7, Szabó D., Filipowicz 4. Edző: Arkadiusz Koniecki
NOVI ZAGREB: DABOVIC 12, Juric 6, Bura 9, KOMPLET 19/3, IVANKOVIC 15. Cs: RAKSÁNYI 16, Pascua 1, Karcic 3, Bosilj 8. Edző: Vladimir Ivankovic
Az eredmény alakulása. 4. perc: 7–7. 6. p.: 7–16. 9. p.: 17–23. 13. p.: 19–31. 18. p.: 26-40. 25. p.: 37–58. 30. p.: 45–69. 36. p.: 52–82
Kipontozódott: Bura (38. p.)
Arkadiusz Koniecki:
– Örülök, hogy ha kis lépésekkel is, de Vilipics egyre inkább visszajön a játékba. Rengeteget tanulhatunk az ilyen összecsapásokból, és ha a jövőben kevesebb hibát követünk el, szorosabb eredményeket érhetünk el.
Vladimir Ivankovic: – Három hét után játszottunk ismét olyan meccset, amellyel elégedett lehettem. Most jó volt a támadójátékunk is. Több kosarat szereztünk a külső posztokról, ami jó előjel a folytatáshoz.