A mezőny legeredményesebb játékosa a veszprémiek északmacedón balszélsője, Dejan Manaszkov volt, aki mind a 12 lövését gólra váltotta.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
10. FORDULÓ
HE-DO B. BRAUN GYÖNGYÖS–TELEKOM VESZPRÉM 25–35
(12–17)
Gyöngyös, 650 néző. V: Bócz, Wiedemann
GYÖNGYÖS: Tóth M. – Urbán 1, Markez 2, Duris 1, Vilovszki 2, HERCEG 5, Varsandán M. 5 (2). Csere: Merkovszki (kapus), Gerdán, GRÁF 2 (2), Hegedűs 1, Gábori 1, Németh T., Ubornyák 2, Halász 2, Papp B. 1. Edző: Konkoly Csaba
VESZPRÉM: CORRALES – Lékai 2, Tönnesen 2, BLAGOTINSEK 5, Moraes 1, Lauge 1, MANASZKOV 12. Csere: Cupara (kapus), J. Omar 3, MARKUSSEN 3, Ligetvári, Gasper Marguc 3 (1), Mahé 3, Maqueda. Edző: David Davis
Az eredmény alakulása. 6. perc: 2–4. 12. p.: 4–6. 18. p.: 6–8. 24. p.: 10–13. 36. p.: 14–20. 42. p.: 17–26. 48. p.: 19–29. 54. p.: 22–32
Kiállítások:
 10, ill. 4 perc
Hétméteresek:
 6/4, ill. 1/1
Konkoly Csaba:
 – A Veszprém ellen is ugyanolyan motiváltan készültünk, mint bármely más csapattal szemben. Az első játékrészben talán három perc kihagyás történt a játékunkban, az a vendégek erejét mutatja, hogy így is ötgólos előnyt szereztek a félidőre. A szünet után már többet hibáztunk, ennek ellenére elégedett vagyok, nagyon jó volt a mentalitásunk.
David Davis: – Nem kezdtünk olyan intenzitással, ahogy azt szerettük volna, noha az eredmény jól alakult számunkra. Összességében ez a játék nem állt távol attól, amit vártam. A gyöngyösi nagyon nehéz pálya, itt minden csapat szenvedni fog.

1. Veszprém 8 8 304–161 +143  16
2. Szeged 4 4 133–97 +36  8
3. FTC 4 4 124–88 +36  8
4. Gyöngyös 5 3 2 139–138 +1  6
5. Tatabánya 4 2 1 1 103–99 +4  5
6. Budakalász 7 2 1 4 181–203 –22  5
7. Csurgó 5 2 3 128–141 –13  4
8. Komló 2 1 1 55–51 +4  2