Férfi kézi NB I: az Eger legyőzte és beérte a Ceglédet

2016.04.24. 18:47
Az Eger 28–26-ra nyert a férfi kézilabda NB I alsóházi rájátszásában a Cegléd ellen, amelyet ezzel pontszámban beért.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
RÁJÁTSZÁS A 7–14. HELYÉRT
EGER SBS ESZTERHÁZY–CEGLÉDI KKSE 28–26 (15–14)
Eger, körcsarnok, 700
néző. V: Bacs, Bóna
EGER: RADULESCU – Vancsics 1, Dobó Zs. 3, BAJORHEGYI, PETRO 3, Szűcs, ANTL 11 (1). Csere: Kovács J. (kapus), Takács 2 (1), Szabó P. 4, Kiss G., Lezák 2, Padla 1, Radcsenko 1. Edző: Tóth Edmond
CEGLÉD: Bősz – Országh 3, Perisics 3, Bíró 3 (1), Grbovics 4, Lepsényi 2, Hódi 3. Csere: Abramovics, Mijsoliv (kapusok), Tóth N., Sipeki, ANDJELICS 8 (2). Edző: Kökény István
Az eredmény alakulása. 6. perc: 4–1. 12. p.: 6–5. 18. p.: 11–7. 24. p.: 11–11. 36. p.: 18–16. 42. p.: 20–18. 48. p.: 23–20. 54. p.: 26–23
Kiállítások: 14, ill. 12 perc
Hétméteresek: 2/2, ill. 4/3
Tóth Edmond:
– Talán most volt rajtunk a legnagyobb teher. Nagy akarásunknak és lelkesedésünknek köszönhetjük a sikert. A hibákat persze javítjuk, hogy idegenben is eredményesek legyünk.
Kökény István: – Annak ellenére, hogy többször is meglépett az Eger, mindig sikerült felzárkózni. Sajnos meccsek óta ez a forgatókönyv, s az, hogy folyamatosan megyünk az eredmény után, nagyon sok energiát felemészt. A végjátékra már nincs meg a kellő frissesség.