Férfi kézi NB I: a Mezőkövesd egy pontot szerzett Vácon

2014.03.28. 19:41
A Vác hazai pályán 24–24-es döntetlent játszott a Mezőkövesddel a férfi kézilabda NB I-ben, a 7–12. helyért zajló rájátszásban.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
RÁJÁTSZÁS A 7–12. HELYÉRT
VÁCI KSE–MEZŐKÖVESDI KC 24–24 (13–10)
Vác, 200
néző. V: Horváth P., Marton
VÁC: Vitáris – Gábori 4 (1), LAURENCZ 6 (1), LENDVAY 3, Kocsi, Pál 3, György 1. Csere: Kreisz (kapus), Bajorhegyi, Nikolicza 3, Tyiskov 1, Császár F., SZÉKELY 3. Edző: Rosta István
MEZŐKÖVESD: Kovács J. – Bakos Á., BENIS 9 (4), Trivkovic, Dobó 1, RADNIC 4, Szepesi 1. Csere: Kiss O. (kapus), Cuzic 5 (1), Dukic 2, Molnár F., Grünfelder 1, Pavlovic 1, Kovács P. Tóth B. Edző: Skaliczki László
Az eredmény alakulása. 8. perc: 4–­2. 17. p.: 9–5. 25. p.: 10–9. 39. p.: 14–15. 45. p.: 17–20. 51. p.: 21–20. 56. p.: 22–23. 60. p.: 24–23
Kiállítások: 10, ill. 14 perc
Hétméteresek: 4/2, ill. 5/5
Rosta István:
– Egy nagyon erős Mezőkövesddel játszottunk döntetlent. És a minősítést nem csupán az öt idegenlégiós miatt mondom...
Skaliczki László: – Az igazi alsóházi rangadó kiegyenlített, nagy küzdelmet hozott. Örülünk a pontszerzésnek, amihez gratulálok játékosaimnak.FÉRFI KÉZILABDA NB I