Női kézilabda NB I: a Győri ETO nyolc góllal legyőzte otthon az Érdet

2011.02.16. 19:31
A címvédő Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapata 30–22-re legyőzte hazai pályán az ÉTV-Érdi VSE együttesét. A vendégek dicséretére válik, hogy a második játékrészben mindössze egy góllal volt jobb náluk a sokkal jobb erőkből álló, a Larvik elleni idegenbeli Bajnokok Ligája-mérkőzésre készülő kisalföldi csapat.
NŐI KÉZILABDA NB I
18. FORDULÓ
GYŐRI AUDI ETO KC–ÉTV-ÉRDI SE30–22 (16–9)
Győr, 1200 néző. V: Andorka, Hucker
GYŐRI ETO: LUNDE HARALDSEN – Mravíková 1, BRADEANU 2, GÖRBICZ 5 (4), Spiridon 3, E. Amorim 5, Vérten 1. Cs: Szemerey (kapus), Mayer 4, ORBÁN 3, GROS 4, Kovacsics A., Szölösi 2, Schatzl. Edző: Konkoly Csaba
ÉRD: Oguntoye – Kuridza 1, Pádár M., Wolf 1, Kisfaludy 2, TÓTH T. 3, Gyetván 1. Cs: Janurik (kapus), KOVÁCS ANNA 8, Őri C. 1, Balog B. 3, Burai, Tamás 1, Ferencz 1. Edző: Szabó Edina
Az eredmény alakulása. 6. p.: 4–2. 13. p.: 6–3. 16. p.: 9–5. 24. p.: 12–9. 28. p.: 15–9. 36. p.: 19–11. 50. p.: 24–16
Kiállítások: 2, ill. 4 perc
Hétméteresek: 7/4, ill. 2/–
Konkoly Csaba: – Kulcsembereink jól teljesítettek, végig jó csapatjátékot nyújtottak. Őket a cserejátékosok igyekeztek segíteni, de nem tudtak maradandót alkotni.
Szabó Edina: – Első félidőben jól tartottuk magunkat, de aztán megroppantott bennünket a Győr. Lunde kapus szinte a szemünket védte ki, és ez eredményezte a vereségünket.