Jégkorong, Mol Liga: a Brassó is átrobogott az FTC-n

2013.01.27. 21:15
A jégkorong Mol Liga alapszakaszában a Brassó is simán nyert az FTC-ESMTK otthonában. A győztesek négy pontra megközelítették a negyedik helyezett Csíkszeredát – utóbbi súlyos vereséget szenvedett Dunaújvárosban –, a ferencvárosiak újabb kiadós vereséget szenvedtek.

Bő egy harmadon át ikszes volt a találkozó, Borbás Gergely 21. percben szerzett találata a 2–2-t jelentette a 12. perc közepéig még előnyben lévő házigazdáknak. A második harmad végén azonban kettővel megléptek a vendégek, akik a záró felvonásban három góllal tették meggyőzővé sikerüket. Az FTC elmúlt öt találkozójából egy volt szoros, de azon is kikapott, ráadásul Újpesten (3–2). Viszont Brassóban (7–1), majd Csíkszeredában (6–1) kiadós verésben részesült, miként otthon a Miskolctól is (8–1).

A mérkőzés jegyzőkönyvét itt találja meg!