Ligue 1: az utolsó percben kapott gólt a Liverpool El-ellenfele

2023.09.03. 15:07
Nem bírt egymással a Toulouse és a Clermont (Fotó: AFP)
A Toulouse hazai pályán 2–2-es döntetlent játszott a Clermont-nal vasárnap, a francia első osztályú labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 4. fordulójában.

Az Európa-liga E jelű csoportjában mások mellett a Liverpoolra is készülő Toulouse egy-egy győztes és vesztes meccset, valamint egy döntetlent követően fogadta az eddig nyeretlen Clermont-t. A találkozót a hazaiak kezdték jobban, a marokkói válogatott Zakaria Abuhal a 8., míg Frank Magri a 14. percben talált be. Húsz perccel később büntetőből szépítettek a vendégek, GrejohnKyei megszerezte idénybeli első gólját a bajnokságban.

A második félidőben visszaesett a játék színvonala, a Clermont dominált labdabirtoklásban, veszélyes helyzetből viszont a Toulouse alakított ki többet. Sokáig azt lehetett hinni, hogy nem változik a meccs végeredménye, de a hosszabbítás utolsó percében jött Florent Ogier, egyenlített (2–2), ezzel megszerezte a Clermont első bajnoki pontjait az új idényben.