Fallabda Eb: a magyar válogatott az angoloktól is kikapott

2023.04.27. 16:32
Újabb vereségbe szaladt bele a magyar fallabda-válogatott (Fotó: Facabook/Magyar Fallabda-szövetség)
Negyedik mérkőzésén elszenvedte harmadik vereségét a magyar férfi fallabda-válogatott a Helsinkiben zajló divízió 1-es csapat Európa-bajnokságon.

Krajcsák Márk szövetségi kapitány együttese a csütörtöki második meccsén az esélyesebb, egyúttal címvédő angolok ellen lépett pályára, s bár a papírformát ezúttal sem sikerült borítani, egy szettgyőzelem összejött Farkas Balázsnak.

Az ötcsapatos csoportból az első két helyezett jut az elődöntőbe, a 3-5. együttes pedig még játszik a másik csoport harmadik és negyedik helyezettjével. A magyarok a német-finn meccs függvényében negyedikként vagy ötödikként zárnak. Az első hat marad az élvonalban, a hetedik, nyolcadik és kilencedik kiesik a divízió 2-be.