Championship: Buzsákyék döntetlennel is őrzik vezető pozíciójukat

2010.10.16. 18:20
Nem hozott szerencsét az angol labdarúgó-bajnokság másodosztályának szombati fordulója a délutáni programban pályára lépő magyaroknak: Buzsáky Ákos korán cserére kényszerült klubja, a QPR gól nélküli döntetlent hozó meccsén, míg Fülöp Márton és Priskin Tamás csapata, az Ipswich veszített.

Buzsáky Ákost, a QPR középpályását a 27. percben cserélte le edzője a Norwich elleni rangadón, amelyen a veretlen éllovas az egy pontnak is örülhetett (0–0), hiszen Wes Hoolahan révén az ellenfél büntetőt hibázott az első félidőben. A csere okáról, Buzsáky esetleges sérüléséről egyelőre nincs információnk.

Az Ipswich már a második hazai vereségét szenvedte el ebben a bajnokságban. A középmezőnyben tanyázó Coventry City egy szögletet követően szerzett vezetést, majd másodjára tizenegyesből talált be Fülöp Mártonnak, és bár a hazaiak szinte azonnal szépítettek, a hátralévő fél óra nem volt elég számukra az egyenlítéshez. Az Ipswich másik magyarja, Priskin Tamás a 73. percben állt be.

A Hull City ezúttal sem nevezte Halmosi Pétert, a tavasszal még első osztályú klub a Leicester City otthonából távozott egy ponttal (1–1).

Gyepes Gábor csapatának mérkőzéséről korábban kiadott hírünket itt olvashatja el.