A férfiválogatott az A-csoportban szerepel a tornán (Fotó: Koncz György)

 

A MAGYAR FÉRFIVÁLOGATOTT EURÓPA-BAJNOKI KERETE
Kapusok: Nagy Viktor (Szolnok), Vogel Soma (FTC)
Mezőnyjátékosok: Angyal Dániel (Eger), Bátori Bence (Szolnok), Bedő Krisztián (Eger), Erdélyi Balázs (OSC), Jansik Dávid (Szolnok), Kovács Gergő (Eger), Manhercz Krisztián (FTC), Mezei Tamás (Szolnok), Pohl Zoltán (FTC), Vámos Márton (FTC), Zalánki Gergő (Szolnok)

A TORNA HIVATALOS HONLAPJA

A NŐI TORNA MENETRENDJÉT ITT TALÁLJA MEG!

 CSOPORTKÖR
(július 16–20.) 
 
  
A-CSOPORT  
MAGYARORSZÁG NÉMETORSZÁG
OLASZORSZÁG GRÚZIA
   
1. FORDULÓ (július 16.)  
Grúzia–MAGYARORSZÁG
5–12
Németország–Olaszország 1–14
   
2. FORDULÓ (július 18.)  
Németország–Grúzia 12.30
MAGYARORSZÁG–Olaszország 20.30
   
3. FORDULÓ (július 20.)  
Németország–MAGYARORSZÁG 12.30
Grúzia–Olaszország 15.30
   
B-CSOPORT  
MONTENEGRÓ MÁLTA
SPANYOLORSZÁG FRANCIAORSZÁG
   
1. FORDULÓ (július 16.)  
Montenegró–Franciaország 8–6
Málta–Spanyolország 22.15
   
2. FORDULÓ (július 18.)  
Montenegró–Málta 17.00
Spanyolország–Franciaország 22.00
   
3. FORDULÓ (július 20.)  
Málta–Franciaország 18.30
Montenegró–Spanyolország 22.00
   
C-CSOPORT  
GÖRÖGORSZÁG HOLLANDIA
HORVÁTORSZÁG TÖRÖKORSZÁG
   
1. FORDULÓ (július 16.)  
Törökország–Görögország 1–27
Horvátország–Hollandia 15–8
   
2. FORDULÓ (július 18.)  
Horvátország–Törökország 11.00
Görögország–Hollandia 15.30
   
3. FORDULÓ (július 20.)  
Törökország–Hollandia 14.00
Horvátország–Görögország 20.30
   
D-CSOPORT  
SZERBIA ROMÁNIA
OROSZORSZÁG SZLOVÁKIA
   
1. FORDULÓ (július 16.)  
Oroszország–Szlovákia 12–6
Szerbia–Románia 11–5
   
2. FORDULÓ (július 18.)  
Románia–Szlovákia 14.00
Oroszország–Szerbia 18.30
   
3. FORDULÓ (július 20.)  
Szerbia–Szlovákia 11.00
Oroszország–Románia 17.00
DÖNTŐ
?–?
július 28., 22.15
  
A 3. HELYÉRT  
?–?július 28., 20.30
  
Az 5. HELYÉRT
 
?–?július 28., 18.15
  
A 7. HELYÉRT
 
?–?július 28., 16.45
  
A 9. HELYÉRT 
 
?–?
július 26., 14.45
  
A 11. HELYÉRT 
 
?–? július 26., 13.15
  
A 13. HELYÉRT 
 
?–?   július 24., 12.00
  
A 15. HELYÉRT 
 
?–? július 24., 10.30
  
ELŐDÖNTŐ 
 
N1–N3július 26., 20.30
N2–N4
július 26., 22.00
  
NEGYEDDÖNTŐ  
D1–A2/C3 július 24., 17.00
B1–A3/C2 július 24., 18.30
C1–B2/D3 július 24., 20.30
A1–B3/D2 július 24., 22.00
  
AZ 5–8. HELYÉRT
 
NV1–NV2július 26., 16.45
NV3–NV4
július 26., 18.15
  
A 9–12. HELYÉRT  
A2/C3–A3/C2 július 24., 13.30
B2/D3–B3/D2 július 24., 15.00
   
A 13–16. HELYÉRT  
A4–C4 július 22., 13.30
B4–D4 július 22., 15.00
  
RÁJÁTSZÁS A NEGYEDDÖNTŐÉRT
 
A2–C3
július 22., 17.00
A3–C2 július 22., 18.30
B2–D3július 22., 20.30
B3–D2
július 22., 22.00
A TELJES ÁGRAJZOT A KÉPRE KATTINTVA IS MEGTEKINTHETI!