Férfi vízilabda: magabiztos magyar kezdés a németek ellen

2013.07.12. 20:07
A magyar férfi vízilabda-válogatott fölényes győzelemmel kezdte a margitszigeti Hajós Alfréd uszodában zajló Vodafone-kupát: a Benedek Tibor irányította csapat 9–3-ra nyert Németország ellen. A mieink az első félidőben nyögvenyelősen játszottak, a negyedik negyedre mégis megindult a gólgyártás, a kapufákkal hadilábon álló németek így végül nagykülönbségű vereséget szenvedtek.

A részletekről itt olvashat!

FÉRFI VÍZILABDA
4. VODAFONE-KUPA, 1. NAP
MAGYARORSZÁG–NÉMETORSZÁG 9–3
(0–0, 1–1, 2–0, 6–2)
Gólszerzők: Vámos, Varga Dénes 2-2, Madaras, Bedő, Decker Ádám, Hosnyánszky, Bátori, ill. Real, Rohe, Schlotterbeck

KORÁBBAN
MONTENEGRÓ–GÖRÖGORSZÁG 11–4

Gólszerzők: Ivovics 3, Janovics, Darko Brguljan 2-2, Drasko Brguljan, Petrovic, Crousillat, Draskovics, ill. Vlahopulosz 2, Milonakisz, Funtulisz