Jégkorong: a FEHA19 nyerte az U21-es bajnokságot

UP-info  utanpotlassport.huUP-info utanpotlassport.hu
2024.04.11. 11:42
A FEHA19 a negyedik meccsét is megnyerte a DVTK elleni döntőben, így megvédte a címét az U21-es jégkorongbajnokságban.

Szerda este az U21-es jégkorongbajnokság döntőjének negyedik mérkőzését is megnyerte a FEHA19, így a tavalyi 4:2 után idén 4:0-s összesítéssel bizonyult jobbnak a DVTK Akadémiánál – írja a jegkorongblog.hu.

A miskolci találkozón Makai Miklós révén a Jegesmedvék szerezték meg a vezetést, ám a középső harmadban Dobos Bendegúz, Bajkó Botond és a lett Strazdins góljával fordítottak a fehérváriak. A 47. percben Barabás Benjamin révén még közelebb zárkóztak a borsodiak, de négy perccel a végső dudaszó előtt Dobos emberelőnyből is betalált,

a FEHA19 4–2-re megnyerte az összecsapást és bajnoki címet szerzett.

-re megnyerte az összecsapást és bajnoki címet szerzett.

A jövőre már az Erste Ligás csapatot vezető Tokaji Viktor első évében rögtön aranyérmet nyert a fehérvári U21-gyel, Vas János ezüsttel debütált a DVTK Akadémia padján.