Sílövő-vb: Björndalen a váltóval szerezte meg negyedik aranyát

2009.02.22. 14:06
Utolsóként a férfiváltók versenyét rendezték meg a dél-koreai Pjongcsangban zajló sílövő-világbajnokságon, ebben Norvégia vitte el a pálmát.
A győztes csapat tagja volt a sportág egyik legnagyobb alakja, Ole Einar Björndalen is, aki ezzel negyedik aranyérmét szerezte meg a világbajnokságon. Az ötszörös olimpiai bajnok norvég sífutó pályafutása során 14. alkalommal ünnepelhetett világbajnoki címet.A második helyen az osztrák, a harmadikon pedig a német válogatott végzett, Franciaország legjobbjai már nem fértek fel a dobogóra.