Barcelona: Dembélé megint megsérült, hetekig nem játszhat

2019.03.14. 11:59
Combizomszakadás miatt három-négy hetes kihagyás vár Ousmane Dembélére, az FC Barcelona francia válogatott labdarúgójára.

A 21 éves támadó már a szombati, Rayo Vallecano elleni bajnoki mérkőzés (3–1) után is fájdalmat érzett a combjában, ám szerdán így is vállalta a játékot a Lyon ellen. Az utolsó húsz percre állt be, és a 86. percben az ő góljával alakult ki az 5–1-es végeredmény.Lyon ellen. Az utolsó húsz percre állt be, és a 86. percben az ő góljával alakult ki az 5–1-es végeredmény.

A francia szélső a Betis, az Espanyol és a Villarreal elleni bajnokiról biztosan lemarad a sérülése miatt, de ha a felépülése jó ütemben halad, akkor április 6-án, az Atlético Madrid elleni rangadón, majd a rá következő héten, a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első felvonásán már pályára léphet.