NHL: az angol Premier League-ből érkezett a Sabres új edzője

Nem a semmiből, de messziről és más sportágból igazolt vezetőedzőt a Buffalo Sabres. Ralph Krueger azonban nem akárki: elismert jégkorongtréner, sportvezető, csapatépítő és motiváló. Az NHL-klubnál minden tudására szükség lesz.

NHL: megint kiütés, 49 év után újra nagydöntős a St. Louis

A St. Louis Blues hazai jégen 5–1-re legyőzte a San Jose Sharksot az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) keddi játéknapján, ezzel 4–2-re megnyerte a Nyugati főcsoport döntőjét, és 49 év után újra résztvevője lesz a Stanley-kupáért vívandó végső párharcnak.

NHL: mesterhármas és kiütéses vendégsiker a nyugati döntőben

A St. Louis Blues 5–0-ra győzött a San Jose Sharks vendégeként az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) Nyugati főcsoportjának döntőjében, a párharc magyar idő szerint hétfő hajnalban megrendezett ötödik mérkőzésén, ezzel először került előnybe (3–2) összesítésben. Jaden Schwartz mesterhármassal járult hozzá a kiütéses diadalhoz.

NHL: nem hibázott a Blues, ismét egyenlített a Sharks ellen

A St. Louis Blues 2–1-re nyert a San Jose Sharks ellen az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) nyugati főcsoportdöntőjének negyedik mérkőzésén, így ismét döntetlenre áll a párharc.

NHL: söprés a vége keleten, a Boston megy a Stanley-kupáért

A Boston Bruins magyar idő szerint péntek hajnalban 4–0-ra győzött a Carolina Hurricanes vendégeként az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) keleti főcsoportdöntőjének negyedik mérkőzésén, a söpréssel megnyerte a párharcot, és készülhet a Stanley-kupáért vívandó nagydöntőre.

NHL: assziszt kézzel, megadták, ezzel nyert a San Jose – videó

Erik Karlssonnak a hosszabbítás hatodik percében ütött góljával a San Jose Sharks 5–4-re győzött a St. Louis Blues vendégeként az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) Nyugati főcsoportdöntőjének csütörtök hajnalban lejátszott harmadik mérkőzésén, és ezzel újra vezet az összesítésben.

NHL: az angol PL-klub leköszönő elnöke lesz a Buffalo edzője

A Southampton labdarúgócsapat júniusban leköszönő elnöke, Ralph Krueger lesz az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) szereplő Buffalo Sabres vezetőedzője.

NHL: a Boston egy győzelemre a Stanley-kupa döntőjétől

A Boston Bruins 2–1-re idegenben is legyőzte a Carolina Hurricanest az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) Keleti főcsoportdöntőjében, így már 3–0-ra vezet az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcban.

NHL: idegenben nyert, és egyenlített a Blues a Sharks ellen

A St. Louis Blues 4–2-re legyőzte a San Jose Sharksot az NHL rájátszásának hétfői játéknapján, a Nyugati főcsoport döntőjében a második mérkőzésen, ezzel egyenlített a párharcban.

NHL: a Boston másodjára is legyőzte a Carolinát a Keleti döntőben

A Boston Bruins második hazai mérkőzését is magabiztosan megnyerte a Carolina Hurricanes ellen vasárnap, az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) keleti főcsoportdöntőjében.

NHL: győzelemmel kezdte a főcsoportdöntőt a San Jose Sharks

Timo Meier és Logan Couture két-két gólja és egy-egy asszisztja 6–3-as győzelemhez segítette a San Jose Sharks jégkorongcsapatát a St. Louis Blues ellen az NHL Nyugati főcsoportdöntőjének első mérkőzésén.

NHL: a jól hajrázó Boston előnybe került a keleti döntőben

A hajrában ütött két góllal a Boston Bruins 5–2-re legyőzte a vendég Carolina Hurricanes csapatát az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) keleti döntőjének első mérkőzésén. A nyugati finálét a San Jose Sharks és a St. Louis Blues vívja.

NHL: nyugati döntős a San Jose Sharks

A San Jose Sharks bejutott a Nyugati főcsoport döntőjébe, miután szerdán 3–2-re legyőzte a vendég Colorado Avalanche csapatát, és így 4–3-as összesítéssel bizonyult jobbnak az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) rájátszásában.

NHL: két hosszabbítás a hetedik meccsen, döntőben a St. Louis

A St. Louis Blues hazai jégen, kétszeri hosszabbítás után 2–1-re legyőzte a Dallas Starst az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) keddi játéknapján, ezzel összesítésben 4–3-ra megnyerte a Nyugati főcsoport elődöntőjének párharcát, és bejutott a konferenciafináléba.

NHL: menesztette edzőjét a rájátszásról lemaradó Edmonton

Menesztették Ken Hitchcockot, az észak-amerikai profi jégkorongligában szereplő Edmonton Oilers vezetőedzőjét.

NHL: megint hetedik meccset kell játszania a San Jose Sharsknak

Az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság rájátszásában a Colorado Avalanche hosszabbítás után 4–3-ra nyert a San Jose Sharks ellen, így a hetedik mérkőzés dönt a párharc továbbjutójáról. A Boston Bruins 4–2-es összesítéssel búcsúztatta a Columbus Blue Jacketset.

NHL: újra működött a mágia, a St. Louis kiharcolta a 7. csatát

Az idegenben rendszerint remeklő St. Louis Blues 4–1-re győzött a Dallas Stars vendégeként az észak-amerikai jégkorongbajnokság (NHL) hétfő hajnali mérkőzésén, így a Nyugati főcsoport elődöntőjének ebben a párharcában a hetedik meccs dönt majd.

NHL: ismét előnyben a Boston és a San Jose

Másfél perccel a rendes játékidő vége előtt David Pastrnak második találatával 4–3-ra nyert a Boston Bruins a Columbus Blue Jackets ellen az NHL Keleti főcsoportjának elődöntőjében, és 3–2-re vezet a négy győzelemig tartó párharcban. A nap másik meccsén Tomás Hertl volt a hős, a cseh center duplájával fordított 2–1-re a San Jose Sharks, és vezet összesítésben 3–2-re a Colorado Avalanche ellen Nyugaton.

NHL: a Carolina kisöpörte az Islanderst, vezet a Dallas

A címvédő Washington Capitals után a New York Islanderst is kiejtette a Stanley-kupa-rájátszásból a Carolina Hurricanes, amely utóbbi kisöprése után ellenfélre vár a Keleti főcsoport döntőjében.

NHL: a sztár beszélt súlyos betegségéről, amibe majdnem belehalt

Egy éve hajszál híján megölte magát, most az NHL legjobb kapusa Robin Lehner, aki a pokol torkából táncolt vissza és állt talpra. Megrendítő vallomás következik.