NHL: az Islanders nyerte meg a New York-i rangadót

A New York Islanders 4–2-re nyert városi riválisa, a New York Rangers otthonában az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) magyar idő szerint szerda hajnali programjában.

NHL: története egyik legkésőbbi vezető góljával nyert a Florida

A Florida Panthers hat másodperccel a rendes játékidő vége előtt szerzett góllal nyert 5–4-re a Minnesota Wild otthonában az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) hétfői játéknapján.

NHL: háromgólos hátrányból fordított a Pittsburgh

A Pittsburgh Penguins háromgólos hátrányból fordítva nyert a vendég Boston Bruins ellen az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) vasárnapi játéknapján.

NHL: egy méterről találta arcon a korong – a jégről szedte össze a fogait

A Montreal Canadiens–Vegas Golden Knights (5–4) NHL-mérkőzésen a vendégek egyik játékosát, Paul Stastnyt az egyik legkellemetlenebb sérülés érte: nagyjából egyméteres távolságból telibe lőtték arcon a koronggal. A 34 éves játékosnak több foga is kitört, némelyiket a jégről kellett összeszednie.

NHL: újra nyert a Vancouver Canucks, kiütésbe szaladt bele a Dallas Stars

Az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján a Vancouver Cacucks megszerezte zsinórban a nyolcadik hazai győzelmét is, míg a Dallas Stars hétgólos, kiütéses vereséget szenvedett a Minnesota Wild otthonában.

NHL: a Tampa Bay kiütötte a Winnipeget

A vendég Tampa Bay Lightning 7–1-re nyert a Winnipeg Jets otthonában az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) pénteki játéknapján.

NHL: keleti rangadót nyert meg a Boston Bruins

A keleti főcsoport második helyén álló Boston Bruins magabiztosan nyert az őt követő Pittsburgh Penguins ellen az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) csütörtöki játéknapján.

NHL: a Flyers hosszabbításban nyert a címvédő otthonában

A Philadelphia Flyers szerdán hosszabbításban nyert a St. Louis Blues otthonában, megszakítva ezzel a címvédő kilenc mérkőzéses hazai győzelmi sorozatát az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL).

NHL: edzőt váltott a Vegas Golden Knights

Gerard Gallant helyett Peter DeBoer irányítja a jövőben az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) szereplő Vegas Golden Knights együttesét.

NHL: simán kikapott a Bruins; a hosszabbításban nyert a Stars

Az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) alapszakaszának legutóbbi játéknapján a Dallas Stars hosszabbításban győzte le a Colorado Avalanche csapatát, ezzel megtartotta második helyét a Nyugati főcsoportban, míg a Csillagokat üldöző Arizona Coyotes a San Jose Sharks ellen nyert 6–3-ra. A Keleti Konferenciában nagy esélyt szalasztott el a Boston Bruins, amely egy győzelemmel ideiglenesen az élre ugorhatott volna, ám a Columbus Blue Jackets otthonában 3–0-s vereséget szenvedett.

NHL: újabb öt évet hosszabbított centerével a Capitals

Újabb öt évvel meghosszabbította svéd centere, Nicklas Bäckström szerződését a Washington Capitals, az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) 2018-as bajnoka.

NHL: ritkán látni ilyen hibát, el is ment rajta a meccs – videó

Ledolgozta háromgólos hátrányát a Philadelphia Flyers, majd szétlövésben le is győzte a Boston Bruinst az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) hétfői játéknapján. A hazai sikerhez az is kellett, hogy Brad Marchand ritka hibát kövessen el a szétlövés utolsó körében: a bostoniak rutinos játékosa egyszerűen elkorcsolyázott a kezdő pontra letett korong felett – de pechjére hozzáért.

NHL: nyolc gólt szerezve győzött a Panthers

A Florida Panthers 8–4-re nyert a vendég Toronto Maple Leafs ellen az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján.

NHL: 8 meccses nyeretlenségi szériát zárt le Kovalcsuk gólja

Ilja Kovalcsuk góljának köszönhetően a Montreal Canadiens hosszabbítás után 2–1-re legyőzte az Ottawa Senatorst az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) alapszakaszának legutóbbi játéknapján, ezzel véget vetett nyolcmeccses nyeretlenségi szériájának.

NHL: a Penguins hosszabbításban nyert Coloradóban

A Pittsburgh Penguins hosszabbításban szerzett góllal nyert a Colorado Avalanche otthonában az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) pénteki játéknapján.

NHL: még a kapus is gólt szerzett Chicagóban – videó

A Nashville Predators 5–2-re nyert a Chicago Blackhawks otthonában, a mérkőzés utolsó gólját a vendégek kapusa, Pekka Rinne szerezte az ellenfél üres kapujába találva az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) csütörtöki játéknapján.

NHL: kikapott a keleti listavezető Capitals; fél perc alatt fordított a Stars

Az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság csütörtök hajnali játéknapján három mérkőzést rendeztek: a keleti listavezető Washington Capitals kikapott a Philadelphia Flyers otthonában, a Winnipeg Jets hosszabbítás utáni szétlövéssel győzött Torontóban, míg a Dallas Stars hátrányból 37 másodperc alatt fordítva diadalmaskodott a nyugati sereghajtó Los Angeles Kings vendégeként.

NHL: három meccs után újra nyert a Blues, a Tampa megszórta a Vancouvert

Megszakította rossz sorozatát a Nyugati főcsoport éllovasa, a St. Louis Blues, amely három mérkőzés után ismét győzni tudott az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján. A Tampa Bay Lightning 9–2-re ütötte ki a Vancouver Canucksot, a New York Islanders hosszabbításban múlta felül a New Jersey Devilst.

NHL: távolodik a rájátszás, elküldték a vezetőedzőt

Az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) szereplő Nashville Predators menesztette Peter Laviolette vezetőedzőt, a helyére pedig John Hynes-t nevezték ki.

NHL: tízgólos meccset nyert Torontóban az Edmonton Oilers

Zsinórban negyedik meccsén sem maradt pont nélkül az Edmonton Olilers, amely a Toronto Maple Leafs otthonában tudott 6–4-re győzni az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján. A gólok számát tekintve a másik végletet a New York Islanders és a Colorado Avalanche mérkőzése jelentette, amelyen egyetlen találat esett.