KIEMELT FUTBALLMŰSOR ÉS ÉLŐ FUTBALLKÖZVETÍTÉSEK

MAGYAR KUPA
1. FORDULÓ
AZ NB I-ES CSAPATOK MÉRKŐZÉSEI

17.00: Csepel FC (NB III)–Békéscsaba 1912 Előre
17.00: Csornai SE (NB III)–DVTK
17.00: Maglód TC (megyei I.)–Paksi FC
17.00: Sárrétudvari KSE (megyei I.)–Puskás Akadémia FC
17.00: Vértessomlói KSK (megyei I.)–Újpest FC
17.00: Hidasnémeti VSC (megyei II.)–Vasas FC
18.00: LOLAND-Nyúl SC (megyei I.)–Szombathelyi Swietelsky Haladás
18.00: ETO Futsal Kft. (NB III)–Budapest Honvéd (Tv: M4)

AZ NB II-ES CSAPATOK MÉRKŐZÉSEI

17.00: Bölcskei SE (NB III)–Balmazújváros Kamilla Gyógyfürdő
17.00: Kozármisleny (NB III)–BFC Siófok
17.00: Füzesgyarmati SK (megyei I.)–Budaörs
17.00: Gyöngyösi AK-Ytong (megyei I.)–Dunaújváros
17.00: Jászberényi FC (NB III)–FC Ajka
17.00: Ceredvölgye SE (megyei I.)–Aqvital FC Csákvár
17.00: VSK Tököl Egyesülete (megyei I.)–Gyirmót FC Győr
17.00: Veresegyház VSK (megyei I.)–Mezőkövesd Zsóry FC
17.00: Tatabánya FC (NB III)–Soproni VSE
17.00: Sárisápi Bányász SE (megyei I.)–Soroksár SC
17.00: Monori SE (NB III)–Szeged 2011-Grosics Akadémia
17.00: Hévíz SK (megyei I.)–Szolnoki MÁV FC
17.00: Komlói Bányász (NB III)–SzTK-Erima
17.00: FC Dabas (NB III)–Vác FC
17.00: Nagykáta SE (megyei I.)–Kisvárda Master Good
A TOVÁBBI PÁROSÍTÁS
17.00: Viadukt SE Biatorbágy (megyei I.)–III. ker. TVE (NB III)
17.00: BKV Előre (NB III)–KBSC FC (NB III)
17.00: Nagyatádi FC (megyei I.)–Ceglédi VSE (NB III)
17.00: Cigánd SE (NB III)–Szentlőrinc SE (NB III)
17.00: Érd VSE (NB III)–Tállya KSE (NB III)
17.00: Bonyhád VLC (megyei I.)–FC Hatvan (NB III)
17.00: FC Tiszaújváros (NB III)–ESMTK (NB III)
17.00: Felsőtárkány SC (NB III)–Dorogi FC (NB III)
17.00: Hódmezővásárhelyi FC (NB III)–Várfürdő-Gyulai Termál FC (NB III)
17.00: Lenti TE Sport 36 (megyei I.)–Pénzügyőr SE (NB III)
17.00: Siklós FC (megyei I.)–Sárvár FC (NB III)
17.00: DAC Foci24.com (megyei I.)–Szekszárdi UFC (NB III)
17.00: Hajdúböszörményi TE (megyei I.)–SZEOL SC (NB III)
17.00: Dudar SE (megyei II.)–Budafoki MTE–Újbuda FC (NB III)
17.00: Ásotthalmi TE (megyei I.)–Szerencs Város SE
17.00: Bácsalmási PVSE (megyei I.)–MTE 1904 (NB III)
17.00: Balatonalmádi SE (megyei I.)–Velence SE (megyei I.)
17.00: Celldömölki VSE (megyei I.)–KSE Iváncsa (megyei I.)
17.00: Hajdúszoboszlói SE (megyei I.)–Rákosmente KSK (NB III)
17.00: Mezőhegyesi SE (megyei I.)–Szajol KLK (megyei I.)
17.00: Somogyvár KÖSE (megyei II.)–Dunaharaszti MTK (NB III)
17.00: SBTC (megyei I.)–DTC-Select (NB III)

U21-ES NEMZETKÖZI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
21.00 Magyarország–Olaszország (Tv: M4)

TIM TROPHY FELKÉSZÜLÉSI TORNA
20.45 Milan–Inter
21.45 Sassuolo–Milan
22.45 Inter–Sassuolo

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK

KERÉKPÁR
Benelux körverseny, 3. szakasz (Eurosport)

HŐLÉGBALLON
5.00 és 16.30 Európa-bajnokság, Debrecen

LÓVERSENY
13.35: futam (Sport 1)

TENISZ
9.00 Országos bajnokság, Szélmalom utca
17.00 Tenisz, WTA-torna, Toronto (Digi Sport 2)
18.30 Tenisz, ATP-torna, Montreal (Digi Sport 2)

ÚSZÁS
17.00 Világkupa, 2. nap, Moszkva (Digi Sport 1)