FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT, ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.55:
Rapid Wien (osztrák)–Internazionale (olasz) (Tv: Digi Sport3)
18.55: Slavia Praha (cseh)–Genk (belga)
18.55: FK Krasznodar (orosz)–Bayer Leverkusen (német)
18.55: Rennes (francia)–Real Betis (spanyol)
18.55: Olympiakosz (görög)–Dinamo Kijev (ukrán)
18.55: Lazio (olasz)–Sevilla (spanyol) (Tv: Digi Sport1)
18.55: BATE (fehérorosz)–Arsenal (angol) (Tv: Digi Sport2)
18.55: Galatasaray (török)–Benfica (portugál)
21.00: Viktoria Plzen (cseh)–Dinamo Zagreb (horvát)
21.00: FC Bruges (belga)–Salzburg (osztrák)
21.00: Zürich (svájci)–Napoli (olasz) (Tv: Digi Sport1)
21.00: Malmö (svéd)–Chelsea (angol) (Tv: Sport1)
21.00: Sahtar Doneck (ukrán)–Eintracht Frankfurt (német) (Tv: Digi Sport3)
21.00: Celtic (skót)–Valencia (spanyol) (Tv: Digi Sport2)
21.00: Sporting CP (portugál)–Villarreal (spanyol)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DÍJÁTADÓ
20.00:
Az M4 Sport – Az Év Sportolója Gála (Nemzeti Színház) (Tv: M4 Sport)

ALPESI SÍ
14.00:
világbajnokság, Are, női óriás-műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport1)
17.30: világbajnokság, Are, női óriás-műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport1)

DARTS
PREMIER LEAGUE
20.00:
2. állomás, Glasgow (Tv: Sport2)
Benne:
Peter Wright (skót)–Michael Smith (angol)
Rob Cross (angol)–James Wade (angol)
Raymond van Barneveld (holland)–Gerwyn Price (walesi)
Daryl Gurney (északír)–Glen Durrant (angol)
Mensur Suljovic (osztrák)–Michael van Gerwen (holland)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
KÖZÉPSZAKASZ
FELSŐHÁZ
19.00:
Debreceni EAC–FTC-Telekom
ALSÓHÁZ
17.30:
Gyergyói HK (romániai)–Hokiklub Budapest
17.50: EV Vienna Capitals II (osztrák)–Dunaújvárosi Acélbikák
18.30: Fehérvári Titánok–Schiller-Vasas HC
KHL
17.00:
Nyeftehimik–Szibir (Tv: Sport2)
NHL
péntek, 2.00:
Winnipeg Jets–Colorado Avalanche (Tv: Spíler1)

KÉZILABDA
FÉRFI EHF-KUPA
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.00:
Balatonfüredi KSE–Füchse Berlin (német) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
13. FORDULÓ, B-CSOPORT
18.00:
Sopron Basket–Hatay (török) (Tv: M4 Sport)
FÉRFI MAGYAR KUPA, GYŐR
NEGYEDDÖNTŐ
13.00:
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Atomerőmű SE
15.30: JP Auto-JKSE–Egis Körmend
18.00: Pécsi VSK-Veolia–Szolnoki Olaj KK
20.30: Debreceni EAC–Zalakerámia ZTE KK
NBA
péntek, 2.00:
New Orleans Pelicans–Oklahoma City Thunder (Tv: Sport1)

OLIMPIA
Téli Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál, Szarajevó

SÍLÖVÉSZET
19.00:
világkupaverseny, Soldier Hollow, nők, 7.5 km sprint (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
11.00: 
Home Nations Series, Walesi Open, 4. nap (Tv: Eurosport1)
14.00: Home Nations Series, Walesi Open, 4. nap (Tv: Eurosport2)
20.30: Home Nations Series, Walesi Open, 4. nap (Tv: Eurosport1)

TENISZ
9.00:
fedett pályás országos bajnokság
11.00–:
 ATP-torna, Rotterdam, nyolcaddöntő (Tv: Sport2)
Benne 21.00-től: Fucsovics Márton–Nikoloz Baszilasvili (grúz, 20.)
13.30–18.30: WTA-torna, Doha, negyeddöntő (Tv: Digi Sport1)