Eurofutball: peches mozdulat okozta Kötelesék vesztét - videó!

2015.01.31. 22:33
A Panetolikosz a korábbi Videoton-csatár, André Alves két góljával győzte le 2–1-re idegenben a PAOK-ot a görög labdarúgó-bajnokság 21. fordulójának szombati játéknapján.

André Alves a 7. percben némi szerencsével értékesített egy büntetőt, majd a 94. percben közeli lövéssel szerezte meg a győztes gólt. Az előző három fordulóban nyerő PAOK Róbert Mak révén szerzett gólt a 73. percben.André Alves a 7. percben némi szerencsével értékesített egy büntetőt, majd a 94. percben közeli lövéssel szerezte meg a győztes gólt. Az előző három fordulóban nyerő PAOK Róbert Mak révén szerzett gólt a 73. percben.

A Videotont 2012-ben elhagyó brazil támadó – aki a ciprusi Omonia és a Dubai CSC érintésével nyáron igazolt a görög csapatba – ezen a mérkőzésen szerzett először gólt a Panetolikoszban.

Belgiumban Köteles László csapata, a Genk egy hajrában kapott góllal maradt alul a Charleroival szemben. A magyar kapus végigvédte a mérkőzést, amelyen a 86. percben szerencsétlenül próbált kiöklözni egy beadást, Sztergosz Marinosz pedig a hálóba emelt.

A szerencsétlen mozdulat 0:22-től

SKÓCIA. A Ligakupa elődöntőjében a Dundee United hátrányból fordítva 2–1-re legyőzte a címvédő Aberdeent, így bejutott a fináléba. A döntőben az ellenfele a Celtic–Rangers párharc győztese lesz. A skót élvonal második helyén álló Aberdeen a második félidő elején szerzett vezetést, előnyét a 60. percig őrizte, majd a 84.-ben bukott el.

GÖRÖGORSZÁG, 21. FORDULÓ
Panioniosz–Panthrakikosz 2–1
Kalloni–Aszterasz Tripolisz 1–0
PAOK–Panetolikosz 1–2
Az élmezőny állása:
1. Olympiakosz 48 pont (20 mérk.), 2. PAOK 46, 3. Panathinaikosz 40 (20), 4. Panetolikosz 35

SKÓCIA
PREMIER LEAGUE, 25. FORDULÓ

Dundee FC–Hamilton Academy 1–1
Inverness CT–Ross County 1–1
Motherwell–St. Johnstone 1–1
Az élmezőny állása: 1. Celtic 51 pont (22 mérk.), 2. Aberdeen 48 (37–21, 23), 3. Inverness 48 (35–22, 24)