Bulgária: Erős Gábor csapata elvesztette a meccs hősét, de nyert

2011.08.13. 19:13
Az Erős Gábort foglalkoztató Lokomotiv Plovdiv 2–1-re legyőzte a Lokomotiv Szófiát a bolgár labdarúgó-bajnokság 2. fordulójának szombati játéknapján.

A mérkőzés főszereplője a portugál Serginho volt, aki az első húsz percben kétszer is a vendégek kapujába talált – az első gólba Galev, a szófiaiak kapusa alaposan besegített –, majd a hajrában két sárgával kiszállt a meccsből. Erős Gábor a 74. percben lépett pályára csereként, gólhelyzete is volt, de nem sikerült a kapuba találnia. A Plovdiv két forduló után négy ponttal áll.

Az egyelőre hibátlan Cserno More elintézte a patinás Levszkit, a címvédő Liteksz pontokat hagyott a Vidima-Rakovszki otthonában.

Szlávia Szófia–Botev Vraca
Az élcsoport: 1. Cserrno More 6 pont (5–1), 2. CSZKA 6 (3–1), 3. Liteksz 4 (3–2), 4. Lok. Plovdiv 4 (2–1) és Ludogorec 4 (2–1)