Főpróba a rangadóra

PUCZ PÉTERPUCZ PÉTER
2006.11.23. 02:31
Ha a kézilabdában lennének súlycsoportok, a mérlegelés után le sem kellett volna játszani a találkozót.
Különösen az elején volt nyomasztó a szombati, Szeged elleni rangadó főpróbáját tartó vendégek fölénye. A komlóiak gyakran a védőfalba lőttek, ha mégsem, Dejan Pericset találták el.KOMLÓI BSK-FŰTŐERŐMŰ - MKB VESZPRÉM 18–34 (8–19)
Komló, 1000 néző. V: Baranyi, Szloska

KOMLÓ: Pókos – Papp I., Horváth Sz. 1, HORVÁTH R. 3, Cifra 5 (2), Mitrovics 3, Egri 1. Cs: MÉSZÁROS (kapus), Nagy Z. 1, Szabó B., Szappanos 2 (1), Péter Szabó 1, Csorba, Kilvinger 1. Edző: Papp László

VESZPRÉM: PERICS – Gulyás 2, GÁL 8, Lapcsevics 2, LUSNYIKOV 6, Iváncsik 3, Eklemovics 4. Cs: Tatai (kapus), Lazarov, COSMA 6, Vujin 1, Pásztor 2. Edző: Zdravko Zovko

Az eredmény alakulása. 7. p.: 1–6. 13. p.: 3–12. 23. p.: 4–16. 44. p.: 13–28. 49. p.: 15–28. 54. p.: 17–31
Kiállítások: 2, ill. 2 perc
Hétméteresek: 7/3, ill. 0

Mestermérleg
Papp László:
– Az első félidő átgondolatlan, kapkodó támadójátéka szinte mindent eldöntött. A szünet után határozottabban harcoltunk. Mély a gödör, mély...
Zdravko Zovko: – Jó meccset játszottunk, különösen az első játékrészben bemutatott védekezésünkkel voltam elégedett.