BUDAKALÁSZ SE CORA - FELCSÚT SE 0–1 (0–1)
Budakalász, 600 néző
Vezette: Szarka Z. (8) (dr. Szabó P., Boda Gy.)
BUDAKALÁSZ: Szalamie 6 – Baranyai 5, Plókai 6, Sallai 5, Kővári 6 – Papp Z. 5 (Nagy R. 6, 60.), Kovács 5, Ködöböcz 6 (Papp G. –, 74.), Rézmányi 5 (Lendvai 6, 60.) – Farkas 5, Hevesi-Tóth T. 6. Vezetőedző: Tóth Bálint
FELCSÚT: Molnár 6 – Gálos 5, Trampler 7, Béres 5 – Kollár 6, Szilágyi 6 – Rebecsák 5, Domján 7, Móri 5 – Varga 5 (Ribi –, 81.), Kovacsics 6 (Ódor –, 90.). Megbízott edző: Szíjjártó István

31. perc: Domján több remek csel után a 16-os oldalvonalától, jobbról nagyszerűen adott középre, Kovacsics jó ütemben érkezett, és tíz méterről egyből a kapuba emelte a labdát.
0–1

A Felcsút különösen az első félidőben tett sokat azért, hogy megnyerje a mérkőzést. A szünet után a Budakalász is próbálkozott, de egyenlítenie nem sikerült.

Mestermérleg
Tóth Bálint: – Csapatom nagyszerű őszt produkált.
Szíjjártó István: – Gratulálok a fiúknak féléves jó teljesítményükhöz, úgy vélem, sportszerűségből is jelesre vizsgázott a csapat. Külön köszönet Nagy Lászlónak, akinek a keze alatt kialakult ez a gárda.

DUNAÚJVÁROSI KOHÁSZ - BFC-SIÓFOK 0–2 (0–1)
A mérkőzés osztályzata: 2
Dunaújváros, 300 néző
Vezette: Harsányi (8) (Berger, Forgács)
DUNAÚJVÁROS: Baranyai 0 – Nagy A. 4, Szepessy D. 4, Kőkúti 4, Kovács J. 4 – Kuti L. 4 (Szepessy R. 4, a szünetben), Tóth G. 5, Rátkai 5, Nagy I. 4 (Kohány 4, 59.) – Micskó 5 (Facskó –, 83.), Belényesi 4. Vezetőedző: Jakab Elek
SIÓFOK: Kovács Z. 6 – Pleván 6, Simkó 6, Nagy A. 6, Forgács 6 – Gajda 7, Telegdi 6, Homonyik 6, Tusori 6 – Hegyesi 6, Horváth B. 4 (Köntös –, 64.). Vezetőedző: Hartyáni Gábor

17. perc: Hegyesi futott el a jobb oldalon, beadása Kőkútin az ötösön megpattant, a labda a kimozduló Baranyait megtévesztve a kapu jobb sarkában kötött ki. Öngól.
0–1
71. perc: Kovács hosszú kirúgásánál Szepessy Dávid alászaladt a labdának, így az a feje fölött továbbpattant, Vajda pedig 12 méterről ballal a bal alsó sarokba lőtte.
0–2

A labdát többet birtokló vendégek szerencsés góllal jutottak vezetéshez az első félidőben. A másodikban védelmi megingásból növelték előnyüket a szinte teljesen kicserélődött, kapura veszélytelen dunaújvárosiakkal szemben. Megérdemelt vendéggyőzelem született.

Jakab Elek: – Összeállítási gondjaink híven tükröződtek mai játékunkban.
Hartyáni Gábor: – Küzdelmes mérkőzést játszottunk, úgy érzem, megérdemelten nyertünk.

HÉVÍZ FC - PAKSI SE 0–2 (0–2)
Hévíz, Városi Stadion, 300 néző
Vezette: Ferenczi N. (6) (Kovács Zs., Golubics)
HÉVÍZ: Miski 6 – Sipos 6, Györe 6, Németh P. 5, Kónya 6 – Páli K. 5 (Honfi –, 70.), Czafit 7, Varsányi 5 (Kovács Sz. 6, 58.), Pogacsics 5 (Kalmár –, 65.) – Purt 5, Kerek 5. Vezetőedző: Glázer Róbert
PAKS: Kovács A. 7 – Tóth P. 5, Benedeczki 7, Barics 6, Vizdár 5 – Mészáros I. 5 (Heffler –, 89.), Böde 5, Kiss T. 8, Buzás 6 – Báló 6 (Gábor 5, 46.), Varga L. 5 (Abonyi –, 75.). Vezetőedző: Lengyel Ferenc

16. perc: Kiss Tamás futott el a bal oldalon, beadásából Báló hét méterről a kapu bal oldalába perdítette a labdát.
0–1
45. perc: Németh Péterről Vizdár elé pattant a labda, aki öt méterről a bal sarokba lőtt.
0–2

Változatos, jó iramú és sportszerű első félidőben a hazaiak kezdeményeztek többet. A fordulás után a listavezető szervezetten és taktikusan játszva tartotta az eredményt, és bár sok volt a mozgás, igazi helyzet csak az utolsó percben akadt az egytucat szögletet elvégző hazaiak előtt. Megszakadt a Hévíz hat forduló óta tartó veretlenségi sorozata, míg a paksiak megérdemelten lettek őszi elsők.

Glázer Róbert: – Nem játszottunk jól, de vereséget nem érdemeltünk. Jogos tizenegyeseket nem ítéltek meg a javunkra. A Paks teljes mértékben rászolgált az őszi elsőségre.
Lengyel Ferenc: – A mérkőzés olyan volt, mint az őszünk. Fegyelmezett és motivált. Gratulálok játékosaimnak.

CELLDÖMÖLKI VSE - HALADÁS 2–2 (1–1)
Celldömölk, 1500 néző
Vezette: Oláh G. 7 (Szalai Z., Márton Zs.)
CELLDÖMÖLK: Szép 6 – Vajda 5, Kazári 5 (Balogh T. –, 62.), Csákvári 6, Bodor 5 – Zsömlye 5 (Somogyi –, 88.), Szabó L. 6, Hegyi 6, Németh A. 5 – Cseke 6, Németh J. 5 (Vér –, 65.). Vezetőedző: Szentgyörgyi József
HALADÁS: Rózsa 6 – Jagodits 5, Subicz 5 (Borsi –, 75.), Guzmics 6, Sallér 5 – Manganelli 5 (Schimmer –, 61.), Rajos 6, Nagy G. 5 – Imre 6, Mihalecz P. 5 (Beke –, 85.), Babati 6. Vezetőedző: Artner Tamás

25. perc: Németh József középen kiugrott, és 14 méterről úgy lőtt kapura, hogy a labda a jobb kapufa tövéről vágódott a hálóba.
1–0
45. perc: Mihalecz Pétert a tizenhatoson belül Csákvári hátulról buktatta, a megítélt büntetőt Babati a léc alá lőtte a labdát.
1–1
70. perc: Imre kapott jó labdát a jobbösszekötő helyén, és tíz méterről, éles szögből a jobb alsó sarokba lőtt.
1–2
83. perc: Sallér Zsömlyét buktatta a tizenhatoson belül. Cseke volt a 11-es végrehajtója, a jobbra vetődő Rózsa mellett a jobb sarokba helyezett.
2–2

A Vas megyei rangadón nem bírt egymással a két csapat. Az első játékrészben inkább a küzdelem dominált. Mindkét együttes játékosai igyekeztek, küzdöttek, de a sok apró szabálytalanság széttördelte a játékot. A Haladás Babati Ferenc szabadrúgásai révén veszélyeztette Szép Tamás kapuját, de a kapus minden esetben hárítani tudott. A szünet után sem változott a játék képe, csak a gól után pörgött fel az iram. A Celldömölk kapcsolt nagyobb sebességre, mindent megtett az egyenlítés érdekében, és végül sikerrel járt.

Szentgyörgyi József: – Igazi rangadót vívtunk, amelyen igazságos eredmény született.
Artner Tamás: – A megyei rangadón nagy küzdelem folyt a pályán, úgy érzem, a második félidő alapján megérdemeltük volna a győzelmet.

BALATONLELLE SE - BKV ELŐRE 3–1 (1–0)
Balatonlelle, 500 néző
Vezette: Dubraviczki (7) (Raff, Schuszter)
BALATONLELLE: Viniczai 6 – Balogh 6, Kenéz 7, Pap 6, Wettorazzi 7 – Makovi 6 (Himics –, 79. p.), Buza 6–3=3, Graszl N. 5, Petronovics 5 (Földes –, 84. p.), Ágoston 5 (Bai –, 88. p.), Cupik 8. Vezetőedző: Kolovics Zoltán
BKV: Stefán 6 – Molnár 6–3=3, Kasza 5, Matondo 6, Sidó 5 – Gálosi 5 (Béres –, 60. p.), Varga 5, Galántai 6, Sándor 5 – Nemecsek 5, Kovács 6. Vezetőedző: Krecska János
Kiállítva: Molnár (szándékos durvaságért) a 78., Buza (második sárga lap) a 86. percben

38. perc: Cupik kilépett a védők között, és 12 méterről kilőtte a bal sarkot.
1–0
68. perc: Cupik Ágoston átadásával ugrott meg, és 14 méterről lőtt a kapuba.
2–0
70. perc: Graszl Norbert faképnél hagyta a védőket, majd nyolc méterről háromra növelte csapata előnyét.
3–0
75. perc: Matondo a jobb oldalról beívelt szögletből öt méterről lőtte a kapuba a labdát.
3–1

Nem volt magas színvonalú a mérkőzés, de a hazaiak győzelmét egy percig sem fenyegette veszély. Jellemző, hogy a vendégek csak 3–0 után voltak eredményesek.

Kolovics Zoltán: – Ha nem is jó játékkal, de megérdemelten nyertünk, végre a hazai közönséget is ki tudtuk szolgálni.
Krecska János: – Az agresszíven játszó Balatonlelle teljesen megérdemelten szerezte meg a győzelmet.

GYIRMÓT SE - MOSONMAGYARÓVÁR 1–1 (0–1)
A mérkőzés osztályzata: 4
Győr-Gyirmót, 300 néző
Vezette: Herbály (7), (Vámos T., Kerékgyártó)
GYIRMÓT: Sánta 5 – Hegyi 5 (Horváth R. 5, 65.) Radics 5, Kun 4, Németh L. 5 (Bieder 6, 52.) – Nagy L. 5, Török 5, Polyák 5 (Tóth A. 5, 32.), Károlyi 5 – Tóth N. 5, Korsós A. 5. Vezetőedző: Hannich Péter
MOSONMAGYARÓVÁR: Kovács K. 6 – Szabó G. 5, Puglits 6, Sipos 6, Pálla 5 – Méry 5 (Vida –, 87.), Schmatovich 5, Burkus 5, Varga I. 5 (Kocsis –, 70.) – Gordian 5 (Világi –, 79.), Schafranek 6. Vezetőedző: Tiba Zoltán

21. perc: Kun óriási hibáját követően Schafranek lőtt nyolc méterről a kapu bal oldalába.
0–1
71. perc: Korsós átadása után Bieder tíz méterről a kapu bal oldalába pörgetett.
1–1

A találkozó első percétől a masszív védekezésből induló kontrajátékra berendezkedő vendégek óriási védelmi hibát követően szereztek vezetést, amelyet sokáig sikerült is őrizniük. A fordulás után meddő fölénybe került a hazai gárda, és sorozatban dolgozta ki helyzeteit, de gyengébb napot kifogva így csak döntetlenre futotta erejéből.

Hannich Péter: – Kár volt ezért az utolsó mérkőzésért.
Tiba Zoltán: – Gratulálok csapatomnak, hiszen az esélyesebb Gyirmót otthonában jó eredményt értünk el.