JÉGKORONG – gond nélküli Fradi-siker

HAVASRÉTI BÉLAHAVASRÉTI BÉLA
2002.12.10. 22:54
Győri ETO HC–Ferencváros0–5(0–3, 0–1, 0–1)Győr, 100 néző. V: Árkosi, Stadler, Szabó Á.GYÔR: LÁDAI – O. Vaszjunyin, Gergely B., SOFRON A., Zalavári, Gergely Zs., HORVÁTH L., Sofron Á., Sváb, Feil R., Szarvas, Csizmadia, András, Erőss, Greksa, Kőszegi, Nagy B. (kapus). Edző: Bartalis JózsefFERENCVÁROS: MÉSZÁROS – Serdült, Bognár, Jánosi, HOFFMANN 2 (1), Csiki 1, Hajdú, Nagy Gy. (1), A. Vaszjunyin, Oreskin, Feil A., Dékány, Gergely, Farkas G. 1, Fekete Sz. 1 (1), Nagy L. (2), Sike, Bán (kapus). Edző: Hudák GáborKiállítások: 6, ill. 10 percAz ETO játékán meglátszott, hogy Győrött csak vasárnap óta van jég, a Ferencváros sokkal előrébb tart felkészülésben és játékban egyaránt. Az első harmadban lendületesen, jól játszott a fővárosi csapat, jelentős fizikai és mezőnyfölényben is volt. A mérkőzés hátralévő két harmadában kissé visszafogott a tempóból a vendégcsapat, kiegyenlítettebbé vált a mérkőzés, de amíg az ETO kihagyta helyzeteit, a zöld-fehérek harmadonként további egy-egy góllal növelni tudták előnyüket.Mestermérleg
Bartalis József:
– A Ferencváros lendületesen és jobban játszott, de ha mi jobban kihasználjuk helyzeteinket, akkor szorosabb eredményt is elérhettünk volna.
Hudák Gábor: – Ennek a találkozónak csak egy pozitívuma van: két pontot szereztünk.