Kína: Huszti jó helyre tekert, gól lett belőle - videó

2014.08.09. 16:16
Huszti Szabolcs gólpasszt adott csapata, a Csangcsun Jataj szombati mérkőzésén a kínai labdarúgó-bajnokságban, de a győzelem elmaradt: a vendég Dalian Aerbin az utolsó pillanatokban egyenlített, a vége 1–1 lett.

Huszti Szabolcs a második félidő elején, a bal oldalról ívelt a rövid sarok felé, és a jó ütemben érkező Jang Hszü a hálóba fejelt. A Dalian a 90. percben, a térfél közepéről lövésre vállalkozó Szun Po révén – a kissé kint álló kapus suta mozdulatának is köszönhetően – egyenlített.

Huszti csapata 19 mérkőzés után 21 ponttal a 10. helyen áll a 16 csapatos mezőnyben, szombati ellenfelének eggyel kevesebb pontja van.

A magyar légiós érkezése óta a Csangcsun veretlen: három döntetlen mellett egy győzelmet könyvelt el a kínai Szuperligában.