NB II, Nyugat: Kaposváron nyert a Kozármisleny

2012.11.25. 13:06
A Kozármisleny magabiztos győzelmet aratott Kaposváron a labdarúgó NB II Nyugati csoportjának 15. fordulójában.
LABDARÚGÓ NB II, 15. FORDULÓ
NYUGATI CSOPORT
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI II–KOZÁRMISLENY 0–3 (0–1)
Kaposvár, 100 néző. Vezette: Berényi (Kepe, Pápai)
KAPOSVÁR II: Horváth L. – Földes, Fenyvesi, Vadas, Zmukics – Kirchner, Böröczky (Horváth Á., 72.), Husseini (Katona Gy., 59.), Laczkó (Rusák, 24.) – Házi, Bőle Edző: Barna László
KOZÁRMISLENY: Helesfai – Kovács T., Balaskó Cs., Romics, Nagy J. – Berdó (Karacs, 62.), Szabó B., Koller K., Bjelanovics (Puskás D., 80.) – Városi, Fröhlich (Boda, 73.) Vezetőedző: Márton Gábor
Gólszerző: Koller K. (11–esből, 0–1) a 26., Szabó B. (0–2) az 53., Boda (0–3) a 90. percben
Kiállítva: Horváth L. (Bjelanovics buktatásáért) a 23. percben
Barna László: – A korai kiállítás befolyásolta a mérkőzés alakulását, mert játékosaim ezután nem tudtak felnőni a feladathoz. Különösen akarat terén láttam hiányosságokat.
Márton Gábor: – A mérkőzés méltó befejezése volt a jó őszi szereplésünknek. A kilencven perc során szinte végig uraltuk a mezőnyt.

16. Bajai LSE 15 2 1 12 16–45 –29 7
Az NB II 2012–2013-as szezonjának végén a bajnokságban résztvevő NB I-es sportszervezetek tartalék együttesei a csapatuk elért eredményétől függetlenül kiesnek az NB III-ba.