Ligakupa: a Balmaz három, a Lombard két góllal győzött.

2013.09.11. 18:51
A Balmazújváros 3–0-ra nyert a Nyíregyháza vendégeként a labdarúgó Ligakupa B-csoportjának 2. fordulójában. A G-csoportban a Lombard Pápa hazai pályán 2–0-s győzelmet aratott a Haladás ellen.

LABDARÚGÓ LIGAKUPA
B-CSOPORT, 2. FORDULÓ
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS–BALMAZÚJVÁROS 0–3 (0–1)
Nyíregyháza, 400
néző. V: Berke B. (Butkai, Kovács II G.)
NYÍREGYHÁZA: Ovszijenko – Benkő B., Dajka L., Gengeliczki (Szokol, a szünetben), Patály – Sándor D. (Fabu, 72.) – Polényi G. (Paku, 81.), Pákolicz, Reznek, Katona Gy. – Szilágyi P. Vezetőedző: Lucsánszky Tamás
BALMAZÚJVÁROS: Mester T. – Bokros, Papp F., Forgács, Oláh G. (Virágh A., a szünetben) – Kiss L. (Müller Zs., 60.) – Pintér N., Urbin (Karacs, 60.), Murák, Tóth D. – Belényesi. Vezetőedző: Híres Gábor
Gólszerző: Kiss L. (0–1) a 30., Urbin (0–2) a 49., Forgács (0–3) az 55. percbenLABDARÚGÓ LIGAKUPA

G-CSOPORT, 2. FORDULÓ
LOMBARD PÁPA–SZOMBATHELYI HALADÁS 2–0 (1–0)
Pápa, 300
néző. V: Botló (Iványi, Makkosné)
LOMBARD: Horváth G. – Dóczi, Rodenbücher, Mecinovics, Németh M. – Tajthy (Supics, 58.), Szabó O. – Quintero, Ivancsics (Sekour, 56.), Orosz M. (Griffiths, 68.) – Eszlátyi. Vezetőedző: Tóth Bálint
HALADÁS: Mursits – Angyal, Jagodics B., Zsirai, Tóth P. – Iszlai (Halmai R., a szünetben), Rajos – Gyurján, Szakály A. (Tóth L., 64.), Kalász (Fider, 75.) – Andorka. Vezetőedző: Artner Tamás
Gólszerző: Eszlátyi (1–0) a 34., Sekour (2–0) a 88. percben