Felkészülés: Bajzát szerezte a Szpari győztes gólját

2018.01.25. 22:22
A törökországi edzőtáborozás után újra itthon van a Nyíregyháza Spartacus NB II-es labdarúgócsapata, amely ma felkészülési mérkőzésen Bajzát Péter 90. percben szerzett góljával 1–0-ra legyőzte a szlovák másodosztályban szereplő Lokomotíva Kosicét. A ZTE vereséget szenvedett az NB III-as Veszprémtől, míg a Mosonmagyaróvár egyik csapata nyert, a másik kikapott.

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK

Nyíregyháza Spartacus–Lokomotíva Kosice (Kassa, szlovák II.) 1–0 (0–0)
Nyíregyháza

Nyíregyháza Spartacus
: Jova – Hinora (Szokol), Kelemen D. (Koval), Rubus, Farkas M. (Papp M.) – Csilus Á. (Hornyák), Kártik (Ötvös) – Kesztyűs (Holdampf), Pekár (Gréczi G.), Szinanovics (Dragóner) – Gajdos (Bajzát)
Gólszerző
: Bajzát
Forrás: nyiregyhazaspartacus.hu

A Szpariban a második félidőben egy próbajátékos is pályára lépett, a 21 esztendős, 195 centiméteres belső védő, Koval Viktor legutóbb Debrecenben futballozott – a megyei bajnokságban szereplő DVSC II-ben.

Credobus Mosonmagyaróvár „A"–Gyirmót FC Győr II 2–0 (2–0)

Credobus Mosonmagyaróvár „B”–FC STK Fluminense Samorín (Somorja, szlovák) 0–3 (0–0)

Zalaegerszegi TE FC–VLS Veszprém 0–1 (0–0)