NB I: hogy állították ki Lisztest egy perc alatt? Mutatjuk! – videó

K. B.K. B.
2023.10.09. 13:48
Mint megírtuk, a Debreceni VSC egy pontot elvitt (2–2) az Üllői útról vasárnap, a labdarúgó NB I 9. fordulójában. A végjátékban Farkas Ádám játékvezető kicsivel több mint egy perc alatt két sárga lapot mutatott fel a Ferencváros 18 éves támadójának, Lisztes Krisztiánnak, azaz kiállította a fiatal játékost.

A mérkőzés utolsó másodperceiben kissé elszabadultak az indulatok – Lisztes Krisztián egy percen belül két szabálytalanságot mutatott be: előbb műesésért, majd durva becsúszásért kapott egy-egy sárga lapot, ezzel kiállították.Lisztes Krisztián egy percen belül két szabálytalanságot mutatott be: előbb műesésért, majd durva becsúszásért kapott egy-egy sárga lapot, ezzel kiállították.

LABDARÚGÓ NB I
9. FORDULÓ

Ferencváros–Debreceni VSC 2–2 (2–1)
Budapest,Groupama Aréna,12 793néző.Vezette:Farkas Á.
Gólszerző: Marquinhos (1.), S. Mmaee (18.), ill. Vajda B. (45+4.), Domingues (64.)
Kiállítva:Lisztes (90+4., FTC)