Női NB I: három góllal nyert Fehérváron a Puskás Akadémia

B. A.B. A.
2023.09.10. 19:46
A Puskás Akadémia Fehérváron is nyert, és továbbra is hibátlan (Fotó: puskasakademia.hu)
A női labdarúgó NB I 4. fordulójának vasárnapi játéknapján a Haladás 2–2-es döntetlent játszott Szegeden, míg a Puskás Akadémia 3–0-ra nyert a Fehérvár vendégeként.

A Haladás kétszer is vezetett a Szeged vendégeként, a hazaiak azonban kétszer is kiegyenlítettek. A 2–2-es végeredményt Sajti Krisztina állította be a 88. percben.

A forduló másik vasárnap délutáni találkozóján a Fehérvár ugyan az első félidőben tartotta magát, a második játékrészben háromszor is betalált a Puskás Akadémia, így négy meccs után továbbra is veretlen.

NŐI NB I
4. FORDULÓ
Fehérvár–Puskás Akadémia 0–3
(Zán-Fábián 66., 82., Palakovics 70.)
Kész-St. Mihály-Szeged–Haladás-Viktória 2–2 (Papp 65., Sajti 88., ill. Carmen 27., Urbán 67.)