Futsal NB I: parádés fordítás, 0–2 után 12–3 Dunaújvárosban

2016.09.20. 08:53
A magyar férfi futsal NB I második fordulójában Dunaújvárosban potyogtak a gólok, a Ferencváros pontot rabolt Szombathelyről, a címvédő győriek idegenben nyertek 6–0-ra.

A Dunaújváros gólgazdag mérkőzésen nyert kilenc góllal, pedig a 4. percben kettővel is vezetett már az Aramis. A Rába ETO könnyedén tudott nyerni a Nyírgyulaj vendégeként, a Veszprém a második félidőben őrölte fel a Bőnyt, a Haladás az utolsó percben mentett pontot az újonc Ferencváros ellen.

FÉRFI FUTSAL NB I
2. FORDULÓ
Swietelsky Haladás VSE–
FTC Futsal-Fisher Klíma 2–2 (Halmos 19., Vidák 40., ill. Szabó Zs. 34., Birinyi 37.)
Bőny-Szavill Consulting–
Futsal Club Veszprém 0–7 (Bognár P. 9., Tatai 21., Boromisza 27., 35., Püspök 29., Fehér K. 33., Hoffer L. 40.)
Göcsej SK–
MVFC-Berettyóújfalu 0–2 (Trencsényi 19., Kondás 25.)
Dunaferr Due Renalpin–
Aramis SE 12–3 (Klacsák 8., Fekete R. 11., 11., Szeghy 12. – öngól, Horváth N. 19., 20., 24., Varga Cs. 21., 33., Fridrich 23., 40., Hosszú 29., ill. Pál 2., Büki 4., R. da Silva 15.)