NB I: a Mezőkövesd felkészülési meccsen legyőzte az FTC-t

2014.05.23. 15:51
A Mezőkövesd labdarúgócsapata péntek délután 3–2-re legyőzte a Ferencvárost felkészülési mérkőzésen a Népligeti Sporttelepen.

A vendégek szerezték meg a vezetést, a 20. percben Bognár István adott jó labdát Harsányi Zoltánnak, aki Dibusz Dénes fölött a kapuba emelt. (0–1) A szünet előtt azonban egyenlíteni tudott a Fradi, Ugrai Roland lőtt szabadrúgásból, tizennyolc méterről a bal felső sarokba. (1–1) Harsányi Zoltánnak, aki Dibusz Dénes fölött a kapuba emelt. (0–1) A szünet előtt azonban egyenlíteni tudott a Fradi, Ugrai Roland lőtt szabadrúgásból, tizennyolc méterről a bal felső sarokba. (1–1)

A 36. percben David Mateost, a félidőben még öt játékosát cserélte le Thomas Doll, a hazaiak vezetőedzője. Az átalakított csapat pedig újabb két gólt kapott. A 70. percben Bognár, öt perccel később ismét Harsányi talált (utóbbi büntetőből) a szünetben becserélt Kunsági Roland kapujába. (1–3) A 86. percben szépített az FTC Böde Dániel révén, kialakítva ezzel a 2–3-as végeredményt.

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
FTC-Mezőkövesd 2-3 (1-1)
Népligeti Sporttelep
FTC: Dibusz (Kunsági, 46.) – Jovanovic, Mateos (Hidvégi, 36.), Pavlovic, Bönig (Laczkó, 46.) – Gyömbér, Ionescu – Jenner (Holman, 46.), Leonardo (Csukics, 46.), Ugrai (Diallo, 46.) – Böde
Mezőkövesd: Szántai (Ficsór, 47.) – Búrány (Csirmaz, 64.), Szalai, Szilvási, Gévay – Veliczky, Takács, Bognár (Menyhért, 71.), George – Balajti, Harsányi
Sárga: Leonardo (26.), Veliczky (26.)
G.: Ugrai (35.), Böde (86.), ill. Harsányi (20., 75. – tizenegyesből), Bognár (70.)